Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Audials Musictube

Audials Musictube

Audials Musictube umí stahovat videoklipy ze serveru YouTube – ať už jako video nebo jen jejich zvukovou stopu – a převést je do požadovaného formátu. Plná verze - Chip 07/2019.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Server YouTube je plný hudebních streamů, ze kterých si můžete s programem Audials Musictube snadno vytvořit nebo rozšířit vlastní hudební knihovnu.

Program Audials Musictube může sloužit jako efektní přehrávač hudby a videoklipů ze serveru YouTube, ve kterém nechybí různé žebříčky nejoblíbenějších skladeb a samozřejmě také možnost vyhledávání oblíbených interpretů a jejich tvorby. Vyhledávat je možné jakékoli hudební streamy, nebo se můžete zaměřit na skladby s videoklipy či skladby upravené pro karaoke. Nejdůležitější funkcí programu Audials Musictube je možnost stahování hudebních skladeb či videoklipů na disk počítače, abyste si je mohli přehrávat kdykoli a kdekoli – bez ohledu na dostupnost připojení k internetu. V nastavení výstupních formátů se přitom můžete rozhodnout, v jaké kvalitě a ve kterém formátu bude stream z YouTube uložen. Audials Musictube také umožňuje filtrování vyhledávaných skladeb, včetně filtru podle kvality streamu na YouTube.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi programu Audials Musictube v ceně 400 korun můžete používat bez časových a funkčních omezení, ale bez nároku na aktualizace a technickou podporu. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Po spuštění vám program Audials Musictube nabídne přehled žebříčků oblíbených songů na YouTube, ze kterých si můžete hudbu rovnou přehrávat, nebo když kliknete na zelené tlačítko se třemi tečkami zcela vpravo, stáhnout na disk počítače. Stejně tak je možné z YouTube stahovat i hudební videoklipy. Při přehrávání a stahování hudby z YouTube se samozřejmě nemusíte omezovat jen na žebříčky, ale můžete také použít vyhledávač a najít si oblíbené songy a interprety. Vyhledávat přitom můžete skladby, hudební videa nebo také verze písniček upravené pro karaoke. Pomocí systému hvězdiček lze určit kvalitu vyhledávaných streamů. Stažené skladby a videoklipy lze ponechat ve výchozím formátu, ale Audials Musictube zároveň umožňuje konverzi zvuku a videa do všech běžně používaných typů výstupních souborů – samozřejmě včetně nastavení jejich kvality. Připraveny jsou profily konverze pro konkrétní přehrávací zařízení i univerzální předvolby.

Pokud chcete stahovat hudbu nejen z YouTube, ale také z dalších streamovacích serverů, jako třeba Deezer, Spotify nebo Tidal, je pro vás vhodná aplikace Audials Tunebite. Kromě hudby ale umí Audials Tunebite ukládat na disk počítače také videostreamy ze všech běžných streamovacích služeb. Samozřejmostí je převod získaného audio- a videoobsahu do požadovaného formátu ve zvolené kvalitě. Licence aplikace Audials Tunebite v edici Platinum přijde přibližně na 1 000 Kč.

Seznam všech plných verzí v Chipu 07/2019

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu

Komerční sdělení