Menu

07/2021

Algoritmy pro zkoumání kauzálních souvislostí

Apple nabízí svou vlastní bezdrátovou Qi nabíječku MagSafe, proti které však stojí dost silná konkurence.

Ve vašem smartphonu je spousta důležitých osobních údajů, které by mohly zajímat zločince i sledovací společnosti. Ukážeme vám, jak se účinně chránit před malwarem, slídily a různými dalšími útoky.

Práce s počítačem, to jsou i opakující se úkoly, těžkopádné postupy a časově náročné procesy

Šíření falešných zpráv

Na cestě jsou nejen dvě nové verze Windows 10 – Microsoft toho na rok 2021 plánuje ještě víc

Ačkoliv to tak chvíli vypadalo, tablety zdaleka nejsou mrtvé, jen je už vyrábí méně firem a jsou celkově dražší. Otestovali jsme 17 současných modelů včetně nejnovějších iPadů.

To nejlepší z obsahu Chip DVD a On-line DVD 07/2021.

Správci hesel si pro každý uživatelský účet na internetu pamatují unikátní, dlouhé a velmi bezpečné heslo

BMW a Porsche v testu

Minipočítač Raspberry Pi může pomocí speciální linuxové distribuce zastoupit roli plnohodnotného mediacentra 

Nejznámějším chytrým kuchyňským přístrojem je pravděpodobně Vorwerk Thermomix, se kterým lze připravovat i komplikovaná jídla. Dnes má ale tento průkopník velkou konkurenci. Testovali jsme šest chytrých robotů.

Z komponent, které jsme vybrali v minulém čísle, můžete pomocí našeho návodu a ilustračních fotografií snadno krok za krokem sestavit počítač. Přejeme dobrou zábavu!

Moderní televize jsou připojeny k internetu. Ale to, co všechno zjišťují a on-line odesílají, není jasné. Ukážeme vám, jak si co nejlépe uchránit své soukromí.

<< <   1   > >>

Letošní Huawei MateBook D16 má kovové šasi a ohromný displej, přesto si zachovává překvapivě malé rozměry a hmotnost. Notebook je osazen 12.…

Monitor Philips 243B1JH je určen hlavně majitelům moderních notebooků s USB-C konektorem a omezenou portovou výbavou. Tu tenhle monitor dokáže…

Praktická krabička JVC RA-E981B kombinuje přijímač DAB+ s klasickým FM rádiem, díky možnosti připojení k Wi-Fi dokáže přehrávat internetová…
Komerční sdělení