Menu
Časopis Chip

Sweet Home 3D

Sweet Home 3D

Sweet Home 3D | Koláž: Chip/Sweet Home 3D

Program Sweet Home 3D umožňuje vytvořit plán bytu, pokoje, kanceláře a osadit jednotlivé místnosti příslušným vybavením. Vybavené místnosti si prohlédnete ve 3D zobrazení. Free verze - Chip 07/2021.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Sweet Home 3D využijete tam, kde potřebujete navrhnout vybavení místností ještě dřív, než začnete investovat do nábytku a doplňků. Nebo si jen chcete zahrát na architekty.

Stavební úpravy se v počítači uskutečňují mnohem snáze než v realitě. Jako první nakreslete půdorys bytu, kanceláře nebo domu. Při kreslení zdi klikněte do počátečního místa, potom postupně klikněte do jednotlivých rohů a kreslení zakončete dvojitým kliknutím. Do plánu doplňte okna a dveře jejich přetažením z katalogu v levé horní části okna. Pro přesné usazení využijte automaticky zobrazené kóty. Pro změnu směru otevírání (do místnosti / z místnosti) a pro změnu dveří či oken z levých na pravé použijte nástroje pro otočení nebo překlopení.

Program je možné pořídit prostřednictvím nákupu digitálního Chipu za 99 korun >> a získanému přístupu k »On-line DVD«.

Doporučujeme si osvojit klávesové zkratky pro často používané příkazy z nabídky Projekt. Aktuální stav můžete průběžně kontrolovat v 3D náhledu, kterým lze libovolně otáčet, oddalovat jej nebo přibližovat. Plán, 3D model i seznam vybavení lze kdykoliv vytisknout nebo exportovat do formátu PDF. Sweet Home je také vhodný jako úvodní pro ty uživatele, kteří si chtějí vyzkoušet konstruování ve 2D a 3D v počítači.

  • Jazyk: česky, anglicky
  • Windows XP/7/8/10 (64 bit)
  • MacOS, Linux
  • Bez registrace

Časově neomezená free verze programu.

Zdroj: Sweet Home 3D

Zdroj: Sweet Home 3D

Zdroj: Sweet Home 3D

Zdroj: Sweet Home 3D

Zdroj: Sweet Home 3D

Zdroj: Sweet Home 3D

Po spuštění programu nemusíte začít okamžitě s plánováním. Sweet Home nabízí ve své nabídce několik hotových projektů, na kterých si můžete program osahat. K těmto projektům se dostanete jednoduše: Z nabídky Projekt vyberte položku Nové z ukázky. Výborným studijní materiálem jsou videa.

Seznam všech plných verzí v Chipu 07/2021

Obsah: Všechna témata Chipu 07/2021


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení