Menu

Plné verze

Nástroje programu Glary Utilities pravidelně vyčistí váš počítač od všech zbytečností a pomohou vám udržet jej v nejlepší kondici. Plná verze - Chip 08/2018.

ScanPapyrus je aplikace pro snadné skenování dokumentů a knih s inteligentními předvolbami a automatickým vylepšením pořízených skenů. Plná verze - Chip 08/2018.

Apple si za kapacitu paměti iPhonů a iPadů nechává dobře zaplatit. Program iMyFone Umate vám pomůže uvolnit cenné místo v úložišti vašeho zařízení. Plná verze - Chip 08/2018.

Macrorit Data Wiper spolehlivě zlikviduje veškerá data na zvoleném disku či diskovém oddílu tak, aby neexistovala možnost jejich obnovy. Plná verze - Chip 08/2018.

Disk Drill prohledá pevný disk či jakékoli jiné paměťové médium a vypíše přehled smazaných souborů, které je možné zachránit. Půlroční verze - Chip 08/2018.

Fast Video Downloader umí do počítače stahovat videa z YouTube i řady dalších videoserverů a převádět je do vybraných formátů i rozlišení. Plná verze - Chip 08/2018.

Ant Download Manager výrazně zrychluje stahování dat z internetu využitím paralelních připojení ke zdrojovému serveru. Ale nabídne i mnohem více. Plná verze - Chip 08/2018.

Program PriWeb 2018 je zabezpečený webový prohlížeč, který se specializuje na maximální zachování vaší anonymity při surfování na internetu. Plná verze - Chip 08/2018.

I mobilní telefony je potřeba chránit před viry a hackery. Avast Mobile Security je spolehlivý antivir, který nabídne i řadu pokročilých bezpečnostních funkcí. Free verze - Chip 08/2018.

Viry se můžou v běžícím systému skrývat tak, že je neodhalíte. Proto je potřeba důkladné kontroly v samotných kořenech bez spuštěných Windows. Free verze - Chip 08/2018.

<< <   1   > >>

Huawei MatePad 11 sice trpí zákazem používání služeb Googlu, ale jinak je to velmi dobrý tablet se slušným výkonem, kvalitním…

Externí box na disky typu NVMe M.2 SSD promění tyto na pohled křehké kartičky ve velmi odolné přenosné paměti

Realme GT Neo 2 je schopný herní telefon s výborným výkonem, vynikajícím displejem a prvotřídní výdrží. Oproti předchůdci se výrazně zlepšil…