Menu

Plné verze

Nástroje programu Glary Utilities pravidelně vyčistí váš počítač od všech zbytečností a pomohou vám udržet jej v nejlepší kondici. Plná verze - Chip 08/2018.

ScanPapyrus je aplikace pro snadné skenování dokumentů a knih s inteligentními předvolbami a automatickým vylepšením pořízených skenů. Plná verze - Chip 08/2018.

Apple si za kapacitu paměti iPhonů a iPadů nechává dobře zaplatit. Program iMyFone Umate vám pomůže uvolnit cenné místo v úložišti vašeho zařízení. Plná verze - Chip 08/2018.

Macrorit Data Wiper spolehlivě zlikviduje veškerá data na zvoleném disku či diskovém oddílu tak, aby neexistovala možnost jejich obnovy. Plná verze - Chip 08/2018.

Disk Drill prohledá pevný disk či jakékoli jiné paměťové médium a vypíše přehled smazaných souborů, které je možné zachránit. Půlroční verze - Chip 08/2018.

Fast Video Downloader umí do počítače stahovat videa z YouTube i řady dalších videoserverů a převádět je do vybraných formátů i rozlišení. Plná verze - Chip 08/2018.

Ant Download Manager výrazně zrychluje stahování dat z internetu využitím paralelních připojení ke zdrojovému serveru. Ale nabídne i mnohem více. Plná verze - Chip 08/2018.

Program PriWeb 2018 je zabezpečený webový prohlížeč, který se specializuje na maximální zachování vaší anonymity při surfování na internetu. Plná verze - Chip 08/2018.

I mobilní telefony je potřeba chránit před viry a hackery. Avast Mobile Security je spolehlivý antivir, který nabídne i řadu pokročilých bezpečnostních funkcí. Free verze - Chip 08/2018.

Viry se můžou v běžícím systému skrývat tak, že je neodhalíte. Proto je potřeba důkladné kontroly v samotných kořenech bez spuštěných Windows. Free verze - Chip 08/2018.

<< <   1   > >>

Špičkový telefon s nejvýkonnějším mobilním procesorem, příjemně kompaktními rozměry a atraktivním designem za cenu pod 13 000 Kč. 

Společnost realme uvedla na trh nejlevnější 5G telefon současnosti. Kromě rychlých dat nabídne i dlouhou výdrž na baterii a 90Hz displej.…

Nejnovější verze chytrého fitness trackeru od Honoru nabízí za atraktivní cenu skvělý velký AMOLED displej, dlouhou výdrž na baterii a senzory…