Menu
CHIP Speedtest

Plné verze

Sophos Home Premium je vyspělé řešení ochrany před škodlivým softwarem, které si poradí s ransomwarem i neustále se rozrůstající škálou malwaru. Plná verze - Chip 08/2020.

S aplikací Secure-PDF můžete svoje PDF dokumenty ochránit před otevřením i neoprávněnou změnou pomocí šifrování a příslušného hesla. Plná verze - Chip 08/2020.

Aplikace inPixio Photo Cutter 9 slouží k automatizovanému ořezávání objektů na snímcích a vytváření fotomontáží z takto upravených fotek. Plná verze - Chip 08/2020.

Aplikace inPixio Photo Eraser 9 obsahuje množství funkcí a nástrojů na automatizované úpravy fotek, včetně odstranění nežádoucích objektů. Plná verze - Chip 08/2020.

Wise Care 365 Pro je výkonný správce počítačů s Windows, který i méně zkušeným uživatelům umožní odstranit všechny nepotřebné datové pozůstatky, vyčistit disk a registr a zvýšit výkon a zabezpečení počítače. Plná verze - Chip 08/2020.

OkayFreedom VPN vytváří šifrované připojení k internetu a zajišťuje přesměrování přes anonymní proxy servery pro ochranu a skrytí identity uživatele. Plná verze - Chip 08/2020.

O&O SafeErase nabízí spolehlivé odstranění souborů a složek i vyčištění celých disků od dat, která pak žádným způsobem nebude možné obnovit. Plná verze - Chip 08/2020.

PCmover Express slouží k přednosu uživatelského profilu a dat ze starého počítače do nového stroje, na kterém může běžet i jiná verze Windows. Díky přehlednému českému rozhraní zvládne přenos dat i začátečník. Plná verze - Chip 08/2020.

Program HDR projects 5 je praktický fotoeditor, který pro vylepšení snímků prostřednictvím HDR optimalizace nabízí řadu filtrů, efektů a předpřipravených šablon a umožňuje i ruční doladění všech přednastavených parametrů. Plná verze - Chip 08/2020.

Vytvořte si bootovací flash disk s antivirem Sophos a bez běžících Windows proklepněte svůj počítač hloubkovou kontrolou. Open-source verze - Chip 08/2020.

<< <   1   > >>

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G nevykázal v naší testovací laboratoři prakticky žádné slabé stránky. Obzvláště nás potěšil vynikajícím displejem,…

Samsung dnes na veletrhu CES odhalil novou generaci špičkové řady smartphonů Galaxy S21. Inovovaný design se spojuje s nejnovějším 5nm…

Designová krabička LaCie v sobě spojuje funkce externího disku, dokovací stanice a napájecího adaptéru. Nabízí 2 TB rychlého úložného prostoru…