Menu

08/2021

Jak na celosvětový nedostatek polovodičů

Smartphony nejvyšší třídy jsou výkonné, dlouho vydrží na baterii, rychle se nabijí a mají skvělé fotoaparáty. Vyzkoušeli jsme nejnovější generaci špičkových modelů několika značek.

Automatická závlaha zahrady

MX Linux je nenáročná linuxová distribuce, která si vás získá svou stabilitou, jednoduchým ovládáním a praktickými funkcemi

On-line platformy pro mikroúkoly

Vodík jako palivo nákladních automobilů

To nejlepší z obsahu Chip DVD a On-line DVD 08/2021.

Má-li umělá inteligence zvládnout více než jeden úkol, potřebuje tělo, které má své vlastní zkušenosti a interaguje s reálným světem.

Do překážkové dráhy v naší testovací laboratoři jsme umístili tři desítky robotických vysavačů.

Podrobně jsme otestovali desítky televizorů a soundbarů a představíme vám ty nejlepší modely.

Koronová krize ohrožovala nejen naše zdraví, ale i naše počítače. Vedla totiž k významnému nárůstu spamu a phishingových útoků. Víme, jak se jim bránit.

Pomocí virtualizační technologie Hyper-V,  vestavěné přímo ve Windows 10, si můžete vytvořit virtuální počítač

Kupujete Chip na stánku a nemáte DVD mechaniku? Nyní můžete zdarma vyzkoušet On-line DVD 08/2021 pomocí přístupového DVD kódu vytištěného v časopisu na straně 3.

Ukážeme vám, jak zkontrolovat nejdůležitější HW komponenty a opravit problémy nejen s PC.

<< <   1   > >>

Realme uvádí trh atraktivní telefon vyšší střední třídy v rychlým nabíjením, 120Hz AMOLED displejem a novým Snapdragonem 778 5G.

Nová generace MateBooku 14 přichází s velmi podobným designem jako předchůdce, nicméně dočkala se řady vylepšení. Je výkonnější, má lepší a…

Chytré telefony střední třídy prochází v poslední době obdobím specializace. V nabídce je takové množství podobných modelů, že se výrobci…