Menu
CHIP Speedtest

Plné verze

Aplikace HARDiNFO vám poskytne zcela vyčerpávající informace o hardwarové a softwarové výbavě vašeho počítače a otestuje jeho výkon. Plná verze - Chip 09/2017.

Program Hasleo Data Recovery Professional je výborný nástroj pro obnovu ztracených dat, ať už jste je omylem smazali, přeformátovali disk nebo došlo k selhání počítače. Plná verze - Chip 09/2017.

S pomocí aplikace IObit Applock lze omezit použití dalších aplikací instalovaných ve vašem smartphonu nebo tabletu s Androidem. Plná verze - Chip 09/2017.

Elektronické slovníky Lingea Lexicon nabízejí mnohem více než jen dva sloupce slov ve tvaru heslo - překlad. Vyhledávání hesel je rychlé a kvalita dat a doprovodných informací výrazně převyšuje ostatní produkty.  Plná verze - Chip 09/2017.

Hledáte-li správu fotek, jejich automatickou i manuální editaci, vkládání textu a obrázků, tvoření galerií, koláží a kalendářů či potřebujete detailní úpravy každé fotky, Photo Commander vše obstará. Zejména uživatelé, kteří mají rádi „vše v jenom“ ocení intuitivní funkce a kreativní nástroje. Díky lokalizaci je vhodný i jako kvalitní alternativa k tuzemským správcům fotografií. Plná verze - Chip 09/2017.

PowerDirector obsahuje funkce na stříhání a úpravy videa pořízeného digitální kamerou, webkamerou, smartphonem nebo videoklipů stažených z internetu. Plná verze - Chip 09/2017.

Wise Registry Cleaner je nenápadný pomocník na automatickou i manuální očistu a defragmentaci registru a všeobecnou optimalizaci počítače s Windows.  Plná verze - Chip 09/2017.

Heimdal Pro je bezpečnostní aplikace fungující jako doplněk antivirů, která blokuje škodlivý software včetně dnes stále agresivnějšího ransomwaru. 6měsíční verze - Chip 09/2017.

Podobně jako další světoví výrobci antivirů začala i firma Kaspersky bezplatně nabízet základní verzi svého řešení na ochranu domácích počítačů. Free verze - Chip 09/2017.

<< <   1   > >>

Dobře vybavené smartphony s velkým displejem, vysokokapacitním akumulátorem, slušným výkonem a použitelným fotoaparátem lze dnes sehnat i za…

Značka realme přinesla ke konci roku další smartphone s perfektním poměrem mezi cenou, výkonem a výbavou.

Od uvedení prvního modelu smartphonu Galaxy Note, který byl tehdy se svým 5,3″ displejem považován spíše za tablet, nebo přesněji phablet,…