Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Registry Cleaner 9 PRO

Registry Cleaner 9 PRO

Wise Registry Cleaner je nenápadný pomocník na automatickou i manuální očistu a defragmentaci registru a všeobecnou optimalizaci počítače s Windows.  Plná verze - Chip 09/2017.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Instalace programů a experimenty se systémem nafukují špatně optimalizovaný registr o hromadu záznamů a zbytečně zpomalují systém. Přitom stačí čištění počítače svěřit výbornému specialistovi.

Wise Registry Cleaner 9 PRO se specializuje na kompletní péči o registr Windows, včetně pročišťování a defragmentace pro jeho zmenšení a zefektivnění běhu systému. Při čištění registru lze nastavit různé možnosti hledání chyb, od rychlého skenu pro běžné uživatele, až po hluboký a manuální sken pro pokročilejší. Všechny nalezené chyby jsou tříděny do kategorií, kde lze opravit pouze doporučené problémy nebo znovu manuálně nastavit požadované změny. Při defragmentaci registru už probíhá vše automaticky, program zanalyzuje, o kolik procent je registr možné zmenšit a uživatel už jen proces odsouhlasí. Součástí Wise Registry Cleaner jsou i další optimalizační nástroje, kromě obecného zrychlení a zvýšení stability systému dokážou dále zlepšit síťové připojení a zkrátit zapínání Windows. Pro udržení stavu systému v optimálním stavu lze také prostřednictvím programu nastavit automatické čištění počítače a před každém provedením změn vytvořit bod obnovy či zálohu registru.

  • Jazyk: česky
  • Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 (32/64 bit)
  • Bez registrace

Časově neomezená plná verze programu v ceně 440 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí, ovšem bez možnosti updatu a technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Rychle nebo manuálně: Wise Registry Cleaner nabízí jak rychlý sken registru pro běžné uživatele, tak i možnost hlubokého skenu pro pokročilé. Pro zrychlení procesu skenování je součástí programu také nástroj manuálního nastavení hledání záznamů podle jejich kategorií. Výsledky hledání: Nalezené chyby v registru jsou přehledně roztříděny podle jejich oblastí, poté už je na uživateli, zda nechá program automaticky opravit pouze doporučené problémy na jedno kliknutí, nebo manuálně vybere druhy oprav dle vlastního uvážení. Další optimalizace: Součástí programu jsou i další nástroje na všeobecnou optimalizaci a zefektivnění běhu systému prostřednictvím malých změn v registru. Zde jsou všechny možnosti znovu roztříděny do kategorií a kromě provedení doporučených změn lze také vybírat individuální nastavení.

Program kromě řešení „na jedno kliknutí“ pro běžné uživatele nabízí také manuální nástroje pro personifikaci optimalizace systémů pokročilejších uživatelů. Možnost hlubokého skenu trvá sice o něco déle, ale kromě bezpečných záznamů odemkne zbytek registru pro jeho kontrolu a případné vyčištění. Pro urychlení skenování lze také vybrat manuální režim a skenovat pouze vybrané kategorie záznamů. V případě jakéhokoli manuálního zásahu do registru Windows je vhodné využít zabudované nástroje na zálohu registru a vytvoření bodu obnovy systému.

Seznam všech plných verzí v Chipu 09/2017

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání