Menu

09/2018

Nejznámější výrobce procesorů slaví 50. výročí. Byla totiž založena v roce 1968. Projděte si její historické milníky a zajímavé i zapomenuté produkty.

Bitdefender dlouhodobě patří mezi nejspolehlivější a nezávislými odborníky nejlépe hodnocená antivirová řešení. Chraňte s ním svůj počítač i vy. Půlroční verze - Chip 09/2018.

Dejte sbohem podprůměrnému zvuku. Vyzkoušeli jsme kvality 25 Bluetooth sluchátek s cenou do 7 000 Kč.

Program Fast Browser Cleaner je jednoduchý nástroj pro odstranění stop po brouzdání na internetu, pro vyhledání a odstraněných nežádoucích rozšíření prohlížečů a umožňuje i úpravy základních nastavení nejpoužívanějších browserů. Plná verze - Chip 09/2018.

Různých typů videa existují stovky, ale ne každé zařízení tak bohatou paletu formátů podporuje. S chytrou aplikací ovšem převedete každý film do potřebného formátu bez zdlouhavého nastavování. Plná verze - Chip 09/2018.

Projekty smart cities zatím budí spíše rozpaky.

V aplikaci InPixio rychle upravíte snímky pořízené smartphonem i digitálním fotoaparátem a také je můžete vylepšit celou řadou efektů. Plná verze - Chip 09/2018.

Výsledek souboje mezi hackery a bezpečnostními odborníky je pro naši bezpečnost rozhodující. Obě skupiny používají podobné nástroje. 

Zavedete-li jednoduchá preventivní opatření, můžete své bankovní transakce a on-line nákupy provádět bezpečně.

Vlastníte-li telefon s funkcí bezdrátového dobíjení, doporučujeme vám srovnávací test 18 nabíječek s technologií Qi.

Elektromobilita nově definuje pojem automobil.

O&O DiskImage vytváří při zálohování kompletní obrazy pevného disku, včetně instalace Windows a všech aplikací, uživatelských účtů, nastavení i dat. Plná verze - Chip 09/2018.

Office NX Home je plnohodnotný kancelářský balík, který nežádá příliš místa na disku, výkonu hardwaru ani bankovek, ale funkcemi se důstojně vyrovná MS Office. Půlroční verze - Chip 09/2018.

Pro efektivní ochranu zařízení v domácí síti je třeba zastavit malware i další typy útoků již na hranici sítě

Aplikace Macrorit Partition Expert Professional nabízí mnohem více funkcí, než nástroj na správu disků a diskových oddílů vestavěný ve Windows. Plná verze - Chip 09/2018.

Nejlepší bezplatná rozšíření Windows vám pomohou s využíváním skrytých funkcí operačního systému.

Vyzkoušeli jsme nejlepší počítače. Společným jmenovatelem je vysoký výkon a cena, ale jinak je každý jiný.

Power2Go zvládne všechny běžné operace při vypalování obsahu na optické disky, stejně jako při konverzi multimediálních souborů. Plná verze - Chip 09/2018.

Volně vyvíjený operační systém, který má obdobnou funkcionalitu i vzhled jako Windows XP. Hlavním tahounem je zpětná kompatibilita se starými aplikacemi pro Windows, pár zlepšováků oproti XP a možnost se podívat na samotný kód operačního systému. Open-source verze - Chip 09/2018.

Bitdefender Rescue CD je samostatný operační systém, který budete potřebovat v případě, že nejde spustit počítač. Prověříte počítač pomocí špičkového antiviru a nebo zkopírujete data pomocí správce souborů nebo klienta vzdálené správy. Free verze - Chip 09/2018.

Jsou počítače jen kovové bedny bez citů? Ale kdepak!

Rádi byste vylepšili některé ze svých fotografií, ale nechcete se potýkat s rozsáhlou nabídkou funkcí složitých grafických editorů?  Plná verze - Chip 09/2018.

Před vyřazením počítače, smartphonu nebo jiného nosiče dat je třeba zlikvidovat všechna data. 

Se začátkem školního roku možná hledáte nový studentský notebook. Vyzkoušeli jsme 9 modelů s cenou do 16 000 Kč.

Silicon Valley objevuje své svědomí. Stále více tamních insiderů se distancuje od monster, která vytvořili.

<< <   1   > >>

Letošní Huawei MateBook D16 má kovové šasi a ohromný displej, přesto si zachovává překvapivě malé rozměry a hmotnost. Notebook je osazen 12.…

Monitor Philips 243B1JH je určen hlavně majitelům moderních notebooků s USB-C konektorem a omezenou portovou výbavou. Tu tenhle monitor dokáže…

Praktická krabička JVC RA-E981B kombinuje přijímač DAB+ s klasickým FM rádiem, díky možnosti připojení k Wi-Fi dokáže přehrávat internetová…
Komerční sdělení