Menu

09/2018

Nejznámější výrobce procesorů slaví 50. výročí. Byla totiž založena v roce 1968. Projděte si její historické milníky a zajímavé i zapomenuté produkty.

Bitdefender dlouhodobě patří mezi nejspolehlivější a nezávislými odborníky nejlépe hodnocená antivirová řešení. Chraňte s ním svůj počítač i vy. Půlroční verze - Chip 09/2018.

Dejte sbohem podprůměrnému zvuku. Vyzkoušeli jsme kvality 25 Bluetooth sluchátek s cenou do 7 000 Kč.

Program Fast Browser Cleaner je jednoduchý nástroj pro odstranění stop po brouzdání na internetu, pro vyhledání a odstraněných nežádoucích rozšíření prohlížečů a umožňuje i úpravy základních nastavení nejpoužívanějších browserů. Plná verze - Chip 09/2018.

Různých typů videa existují stovky, ale ne každé zařízení tak bohatou paletu formátů podporuje. S chytrou aplikací ovšem převedete každý film do potřebného formátu bez zdlouhavého nastavování. Plná verze - Chip 09/2018.

Projekty smart cities zatím budí spíše rozpaky.

V aplikaci InPixio rychle upravíte snímky pořízené smartphonem i digitálním fotoaparátem a také je můžete vylepšit celou řadou efektů. Plná verze - Chip 09/2018.

Výsledek souboje mezi hackery a bezpečnostními odborníky je pro naši bezpečnost rozhodující. Obě skupiny používají podobné nástroje. 

Zavedete-li jednoduchá preventivní opatření, můžete své bankovní transakce a on-line nákupy provádět bezpečně.

Vlastníte-li telefon s funkcí bezdrátového dobíjení, doporučujeme vám srovnávací test 18 nabíječek s technologií Qi.

Elektromobilita nově definuje pojem automobil.

O&O DiskImage vytváří při zálohování kompletní obrazy pevného disku, včetně instalace Windows a všech aplikací, uživatelských účtů, nastavení i dat. Plná verze - Chip 09/2018.

Office NX Home je plnohodnotný kancelářský balík, který nežádá příliš místa na disku, výkonu hardwaru ani bankovek, ale funkcemi se důstojně vyrovná MS Office. Půlroční verze - Chip 09/2018.

Pro efektivní ochranu zařízení v domácí síti je třeba zastavit malware i další typy útoků již na hranici sítě

Aplikace Macrorit Partition Expert Professional nabízí mnohem více funkcí, než nástroj na správu disků a diskových oddílů vestavěný ve Windows. Plná verze - Chip 09/2018.

Nejlepší bezplatná rozšíření Windows vám pomohou s využíváním skrytých funkcí operačního systému.

Vyzkoušeli jsme nejlepší počítače. Společným jmenovatelem je vysoký výkon a cena, ale jinak je každý jiný.

Power2Go zvládne všechny běžné operace při vypalování obsahu na optické disky, stejně jako při konverzi multimediálních souborů. Plná verze - Chip 09/2018.

Volně vyvíjený operační systém, který má obdobnou funkcionalitu i vzhled jako Windows XP. Hlavním tahounem je zpětná kompatibilita se starými aplikacemi pro Windows, pár zlepšováků oproti XP a možnost se podívat na samotný kód operačního systému. Open-source verze - Chip 09/2018.

Bitdefender Rescue CD je samostatný operační systém, který budete potřebovat v případě, že nejde spustit počítač. Prověříte počítač pomocí špičkového antiviru a nebo zkopírujete data pomocí správce souborů nebo klienta vzdálené správy. Free verze - Chip 09/2018.

Jsou počítače jen kovové bedny bez citů? Ale kdepak!

Rádi byste vylepšili některé ze svých fotografií, ale nechcete se potýkat s rozsáhlou nabídkou funkcí složitých grafických editorů?  Plná verze - Chip 09/2018.

Před vyřazením počítače, smartphonu nebo jiného nosiče dat je třeba zlikvidovat všechna data. 

Se začátkem školního roku možná hledáte nový studentský notebook. Vyzkoušeli jsme 9 modelů s cenou do 16 000 Kč.

Silicon Valley objevuje své svědomí. Stále více tamních insiderů se distancuje od monster, která vytvořili.

Aplikace Win10PrivacyFix umí upravit předvolby operačního systému Windows 10, spojené se soukromím uživatele a odesíláním dat Microsoftu. Plná verze - Chip 09/2018.

<< <   1   > >>

Xiaomi 11T Pro si v testu vedl téměř ve všech ohledech výborně. Skvěle vybavený smartphone vyšší střední třídy nabízí špičkový výkon,…

Smartphony už většinou nabízejí dostatečnou kvalitu snímků a pohotovost, takže z trhu prakticky vytlačily digitální kompaktní fotoaparáty. Co…

Realme uvádí trh atraktivní telefon vyšší střední třídy v rychlým nabíjením, 120Hz AMOLED displejem a novým Snapdragonem 778 5G.