Menu
CHIP Speedtest

Plné verze

Program UpdateStar vám pomůže s instalací a aktualizací softwarové výbavy vašeho počítače, aniž byste museli na webu sami hledat nové verze aplikací. Plná verze - Chip 09/2019.

Wise Anti Malware Pro chrání počítač před škodlivým softwarem a doplňky aplikací zobrazujících reklamy, stejně jako kontroluje nově instalované aplikace. Plná verze - Chip 09/2019.

Aurora HDR poskytuje rozsáhlé možnosti úprav fotografií, založených především na tzv. HDR efektu, bez ohledu na to, jak byl zdrojový snímek pořízen. Plná verze - Chip 09/2019.

Ashampoo Home Design je program na navrhování celých staveb a interiérů, se kterým si snadno vytvoříte model vašeho bydlení i jeho okolí. Plná verze - Chip 09/2019.

AnyDesk je systém pro vzdálený přístup k počítačům z jiného PC nebo mobilu. Vyniká hlavně svou jednoduchostí a extrémní rychlostí přenosu. Free verze - Chip 09/2019.

Program Genie Timeline Home 10 slouží k automatickému zálohování důležitých dat z vašeho počítače na lokální nebo síťové disky. Plná verze - Chip 09/2019.

Screen Capturing Recorder je jednoduchý nástroj na záznam obrazovky s možností připojení obrazu z webkamery nebo mikrofonu. Zvládne buď celou obrazovku nebo obdélníkovou oblast kolem kurzoru myši. Plná verze - Chip 09/2019.

Panorama Pražského hradu si lze těžko představit bez siluety katedrály sv. Víta, Václava a Vojtěcha. Přitom katedrála (dříve se užívalo pojmenování chrám sv. Víta) byla dostavěna teprve před devadesáti lety. Plná verze - Chip 09/2019.

Bitdefender dlouhodobě patří mezi nejspolehlivější a nezávislými odborníky nejlépe hodnocená antivirová řešení. Chraňte s ním svůj počítač i vy. Tříměsíční verze - Chip 09/2019.

MovieJack je snadno ovladatelný downloader pro stahování videí ze serverů YouTube, Vimeo, Dailymotion s možným převodem do MP3 souborů. Plná verze - Chip 09/2019.

Hard Disk Sentinel je analytický nástroj, který nepřetržitě sbírá a vyhodnocuje tzv. S.M.A.R.T. data generovaná při provozu pevného disku počítače.  Plná verze - Chip 09/2019.

Start Menu X je alternativou k výchozí nabídce Start v operačním systému Windows, vycházející z osvědčeného stylu Windows 7, rozšířená o další funkce. Plná verze - Chip 09/2019.

<< <   1   > >>

Kvalitou zvuku průměrná True Wireless sluchátka nabízí za vynikající cenu velmi slušný komfort nošení a dlouhou výdrž na baterii.

34” ultraširokoúhlý displej s poměrem stran 21 : 9, vysokým rozlišením a výbornou ergonomií poslouží díky USB-C (TB3, PD) konektoru i jako…

Ultravýkonný, ultravybavený a ultravelký smartphone za ultravysokou cenu je momentálně nejlepším smartphonem v našich dlouhodobých srovnávacích…

Komerční sdělení