Menu
CHIP Speedtest

Plné verze

Program RecMaster nabízí velmi pokročilé funkce pro pořizování videozáznamů z pracovní plochy počítače i z webkamery, včetně jejich základní úpravy. Plná verze - Chip 09/2020.

Bezpečnostní nástroj IObit Malware Fighter je připravený na ochranu vašeho počítače před spywarem, červy, trojskými koňmi a další nebezpečnou havětí. Plná verze - Chip 09/2020.

AllMyNotes Organizer vám pomůže zorganizovat všechny vaše důležité poznámky a včas vás upozorní, abyste opravdu na nic důležitého nezapomněli. Plná verze - Chip 09/2020.

Nebuďte lehkovážní a pravidelně zálohujte svoje data – pomůže vám s tím program Backup4all s řadou užitečných funkcí pro automatickou zálohu. Plná verze - Chip 09/2020.

S programem DMclone je možné vytvářet přesné kopie obsahu celých pevných disků a vybraných oddílů za účelem zálohování nebo instalace nového disku. Plná verze - Chip 09/2020.

Recordify je jednoduchý program na záznam hudby ze streamovaných zdrojů a ze zvukové karty počítače. Plná verze - Chip 09/2020.

Wise Registry Cleaner je nenápadný pomocník na automatickou i manuální očistu a defragmentaci registru a všeobecnou optimalizaci počítače s Windows. Plná verze - Chip 09/2020.

Windows jsou vybaveny mnoha funkcemi, které běžní uživatelé téměř nikdy nepotřebují. Některé z těchto funkcí se ale opakovaně stávají cílem útoků, takže je dobré je vypnout. Toto vyztužení Windows lze provést ručně, nebo s podporou dalších programů. Free verze - Chip 09/2020.

<< <   1   > >>

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G nevykázal v naší testovací laboratoři prakticky žádné slabé stránky. Obzvláště nás potěšil vynikajícím displejem,…

Samsung dnes na veletrhu CES odhalil novou generaci špičkové řady smartphonů Galaxy S21. Inovovaný design se spojuje s nejnovějším 5nm…

Designová krabička LaCie v sobě spojuje funkce externího disku, dokovací stanice a napájecího adaptéru. Nabízí 2 TB rychlého úložného prostoru…