Menu

Plné verze

AllMyNotes Organizer vám pomůže zorganizovat všechny vaše důležité poznámky a včas vás upozorní, abyste opravdu na nic důležitého nezapomněli. Plná verze - Chip 09/2020.

Nebuďte lehkovážní a pravidelně zálohujte svoje data – pomůže vám s tím program Backup4all s řadou užitečných funkcí pro automatickou zálohu. Plná verze - Chip 09/2020.

S programem DMclone je možné vytvářet přesné kopie obsahu celých pevných disků a vybraných oddílů za účelem zálohování nebo instalace nového disku. Plná verze - Chip 09/2020.

Wise Registry Cleaner je nenápadný pomocník na automatickou i manuální očistu a defragmentaci registru a všeobecnou optimalizaci počítače s Windows. Plná verze - Chip 09/2020.

Windows jsou vybaveny mnoha funkcemi, které běžní uživatelé téměř nikdy nepotřebují. Některé z těchto funkcí se ale opakovaně stávají cílem útoků, takže je dobré je vypnout. Toto vyztužení Windows lze provést ručně, nebo s podporou dalších programů. Free verze - Chip 09/2020.

<< <   1   > >>

Po roce uvádí Realme na trh novou “číselnou” řadu smartphonů s označením Realme 9. V jejím rámci budou k dostání dva modely, které…

V nejvyšší řadě smartphonů Samsung Galaxy jsou tři modely. Nejmenším z nich je Galaxy S22 s kompaktními rozměry, ovšem displej, výkon a funkce…

Xiaomi 12 patří mezi nejlepší smartphony na trhu a během testu nás zaujal výkonem, kvalitním displejem, fotoaparátem a skvělými reproduktory. V…
Komerční sdělení