Menu

09/2021

Majitelé nejnovějších vozů mají často možnost kontrolovat je mobilem. Pozadu ale nemusí zůstat ani ostatní řidiči. 

Pokud nemáte v počítači webkamerku nebo je nekvalitní, můžete jako webovou kameru použít svůj digitální fotoaparát. Využijete tak jeho vynikající obrazové vlastnosti i některé efekty.

Sociální síť chce svým členům přinést více redakčního obsahu.

Umělá inteligence řeší globální logistiku dodávek.

Průmysl objevuje virtuální a rozšířenou realitu.

Jak efektivně využívat cloudové služby? Jak si zřídit domácí síťové úložiště? A jak získat co nejvíce kapacity pro vaše data?

Jak provést reset počítače do plně funkčního stavu, včetně zachování vašich dat a nastavení?

To nejlepší z obsahu Chip DVD a On-line DVD 09/2021.

Google slibuje cílenou reklamu a ochranu soukromí pomocí nové technologie FLoC. Ne každému se ale líbí.

Nebylo by příjemné mít kdekoli k dispozici rychlé připojení k internetu? Ukážeme vám, co k tomu budete potřebovat.

Služby VPN lákají zákazníky na různé sliby. Jedním z nich je bezpečné surfování, anonymita na síti a přeshraniční streamování. Chip VPN služby otestoval.

Jsou to tiskárny, skenery a kopírky v jednom a pracují rychle a spolehlivě. Porovnali jsme pět laserových multifunkčních zařízení a vyzkoušeli, co všechno v kanceláři dokážou a za jakou cenu.

Náročná doba práce z domácích kanceláří odhalila limity starších mobilních počítačů. Ukážeme vám, jak je rozumně upgradovat a doporučíme nejlepší tipy na nákup nového notebooku různých velikostí a cen.

Po útocích na soukromé uživatele se do hledáčku zločinců dostaly nejprve firmy, nemocnice a nyní i velcí provozovatelé infrastruktury. Jak nebezpečná je situace?

Proprietární Windows 10, nebo svobodný Linux? Takové rozhodování vás již nemusí trápit.

<< <   1   > >>

Letošní Huawei MateBook D16 má kovové šasi a ohromný displej, přesto si zachovává překvapivě malé rozměry a hmotnost. Notebook je osazen 12.…

Monitor Philips 243B1JH je určen hlavně majitelům moderních notebooků s USB-C konektorem a omezenou portovou výbavou. Tu tenhle monitor dokáže…

Praktická krabička JVC RA-E981B kombinuje přijímač DAB+ s klasickým FM rádiem, díky možnosti připojení k Wi-Fi dokáže přehrávat internetová…
Komerční sdělení