Menu

09/2021

Majitelé nejnovějších vozů mají často možnost kontrolovat je mobilem. Pozadu ale nemusí zůstat ani ostatní řidiči. 

Pokud nemáte v počítači webkamerku nebo je nekvalitní, můžete jako webovou kameru použít svůj digitální fotoaparát. Využijete tak jeho vynikající obrazové vlastnosti i některé efekty.

Sociální síť chce svým členům přinést více redakčního obsahu.

Umělá inteligence řeší globální logistiku dodávek.

Průmysl objevuje virtuální a rozšířenou realitu.

Jak efektivně využívat cloudové služby? Jak si zřídit domácí síťové úložiště? A jak získat co nejvíce kapacity pro vaše data?

Jak provést reset počítače do plně funkčního stavu, včetně zachování vašich dat a nastavení?

To nejlepší z obsahu Chip DVD a On-line DVD 09/2021.

Google slibuje cílenou reklamu a ochranu soukromí pomocí nové technologie FLoC. Ne každému se ale líbí.

Nebylo by příjemné mít kdekoli k dispozici rychlé připojení k internetu? Ukážeme vám, co k tomu budete potřebovat.

Služby VPN lákají zákazníky na různé sliby. Jedním z nich je bezpečné surfování, anonymita na síti a přeshraniční streamování. Chip VPN služby otestoval.

Jsou to tiskárny, skenery a kopírky v jednom a pracují rychle a spolehlivě. Porovnali jsme pět laserových multifunkčních zařízení a vyzkoušeli, co všechno v kanceláři dokážou a za jakou cenu.

Náročná doba práce z domácích kanceláří odhalila limity starších mobilních počítačů. Ukážeme vám, jak je rozumně upgradovat a doporučíme nejlepší tipy na nákup nového notebooku různých velikostí a cen.

Po útocích na soukromé uživatele se do hledáčku zločinců dostaly nejprve firmy, nemocnice a nyní i velcí provozovatelé infrastruktury. Jak nebezpečná je situace?

Proprietární Windows 10, nebo svobodný Linux? Takové rozhodování vás již nemusí trápit.

<< <   1   > >>

Na uvedení nového smartphonu značky Huawei na náš trh jsme čekali celý rok. Prozatím se k nám sice nedostane vlajková loď P50, ale cenově…

Xiaomi 11T Pro si v testu vedl téměř ve všech ohledech výborně. Skvěle vybavený smartphone vyšší střední třídy nabízí špičkový výkon,…

Smartphony už většinou nabízejí dostatečnou kvalitu snímků a pohotovost, takže z trhu prakticky vytlačily digitální kompaktní fotoaparáty. Co…