Menu

Plné verze

Aplikace inPixio Eraser a inPixio Eraser Cutter jsou automatizované nástroje na úpravy, retušování a vylepšení fotek, pořízených vaším smartphonem. Plná verze - Chip 09/2021.

Programy pro defragmentaci disků urychlují načítání dat z pevných disků a tím zrychlují práci počítače. Nově s inteligentní defragmentací SSD disků. Plná verze - Chip 09/2021.

V programu reaConverter 7 Standard lze vzájemně konvertovat snad všechny myslitelné grafické formáty a během konverze navíc aplikovat řadu úprav. Plná verze - Chip 09/2021.

Program Genie Timeline Home 10 slouží k automatickému zálohování důležitých dat z vašeho počítače na lokální nebo síťové disky. Plná verze - Chip 09/2021.

Připravované Windows 11 budou po hardwaru vyžadovat zvýšené nároky na výkon a zabezpečení. Zjistěte, zda váš aktuální počítač splňuje požadavky pro provoz. Plná verze - Chip 09/2021.

FileFusion vyhledá v počítači na základě tzv. kontrolních součtů duplicitní soubory, které nahradí jejich zástupci. Úspora místa může být značná. Plná verze - Chip 09/2021.

S programem Audials TV Recorder 2021 můžete nejen sledovat streamované televizní programy, ale třeba si také stahovat filmy a videoklipy z YouTube. Plná verze - Chip 09/2021.

Bezplatně použitelná bezpečnostní sada řešení Avira Free Security ochrání váš počítač i smartphone nejen při surfování na internetu. Free verze - Chip 09/2021.

<< <   1   > >>

Z technického hlediska je 3D tiskárna Prusa SL1S SPEED něčím výjimečná: na rozdíl od běžných 3D tiskáren, které tisknou 3D objekty extrudováním…

Jen máloco je tak nepříjemné, jako když mobilnímu zařízení v půli dlouhé cesty vlakem dojde šťáva, tedy jinými slovy, když se mu vybije…

Bez elektřiny už se téměř neobejdeme. Napájecí stanice dodává energii důležitým koncovým zařízením i v místech bez přístupu k elektrické síti.…
Komerční sdělení