Menu
CHIP Speedtest

10/2015

Osvědčený program WinOptimizer 11 se postará o vyčištění počítače od zbytečností, vyladění jeho výkonu i nastavení standardně nedostupných předvoleb. Plná verze - Chip 10/2015.

Kodeková výbava Windows Media Playeru je nedostatečná. Než instalovat různé balíky kodeků, je lepší sáhnout po přehrávači Zoom Playeru, který se svou instalací přinese na počítač vše potřebné k přehrávání hudby i filmů. Plná verze - Chip 10/2015.

TrustPort Mobile Security Premium není jen antivirem, který ochrání váš smartphone nebo tablet s Androidem před nebezpečnými aplikacemi – nabídne nám i mnoho dalších užitečných funkcí. Plná verze - Chip 10/2015.

Záznamník pro komunikační aplikaci Skype umí nahrávat jak videohovory, tak i hlasová volání přes Skype – mezi dvěma i více účastníky. Plná verze - Chip 10/2015.

Microsoft zanesl do Windows 10 mnoho funkcí, které z počítačů odesílají různá data na jeho servery. O&O ShutUp10 vynášení dat zastaví. Freeware - Chip 10/2015.

Internetová služba Zinepal umí vytvářet e-knihy z internetových blogů. Zápisky si pak můžete nahrát do své čtečky.

Partition Master Pro 10.5 je uživatelsky přehledná aplikace pro správu disků. Můžete s její pomocí manipulovat s diskovými oddíly - zmenšovat je, dělit, přejmenovávat, měnit jejich souborový systém a spoustu dalšího. Plná verze - Chip 10/2015.

Jen zlomek běžných uživatelů Excelu dokáže vhodně a efektivně využít všechny jeho funkce.

Vyzkoušeli jsme Spotify, Deezer, Tidal i další služby a poradíme vám, kterou z nich si stojí za to předplatit.

Microsoft představil nástroj Sway, který by mohl PowerPoint poslat na zasloužený odpočinek.

Díky aplikacím pro smartphony získáte navigaci i řadu dalších služeb, které vám na cestách autem přijdou vhod.

Na ovládání jednoduchý, ale funkcemi velmi dobře vybavený editor videa poslouží při úpravě záběrů z dovolené i videí pořízených kamerou smartphonu. Plné verze - Chip 10/2015.

Byl to gól, nebo ne? Ve fotbale bude na tuto zásadní otázku brzy odpovídat počítač.

Libre Office je dlouho považován za nejlepší bezplatnou alternativu k MS Office a jeho nejnovější verze to svým vylepšeným vzhledem a rozšířenou funkčností jen potvrzuje. Open-source - Chip 10/2015.

Periscope, Meerkat a YouNow: nová generace aplikací pro živé streamování videa promění smartphone v TV studio.

<< <   1 2 3   >>
TEST: Realme 5, třídenní výdrž na akumulátor

Po minule testovaném špičkovém modelu realme X2 Pro jsme se důkladně podívali také na opačný konec nabídky této nové značky na našem trhu, kde…

TEST: Honor Band 5, špičkový fitness náramek za výhodnou cenu

Pátá generace fitness náramku Honor Band přesvědčí nejen svou velmi konkurenční cenou. Boduje i dobrým displejem a přesnou funkcí sledování. <…

Když jsou plné disky: bezplatný nástroj přesune instalované programy

Stav zaplnění pevných disků není dobré riskovat, protože Windows pak mohou způsobovat problémy anebo trvale selhávat. Řešením může být…
Komerční sdělení