Menu

10/2015

Osvědčený program WinOptimizer 11 se postará o vyčištění počítače od zbytečností, vyladění jeho výkonu i nastavení standardně nedostupných předvoleb. Plná verze - Chip 10/2015.

Kodeková výbava Windows Media Playeru je nedostatečná. Než instalovat různé balíky kodeků, je lepší sáhnout po přehrávači Zoom Playeru, který se svou instalací přinese na počítač vše potřebné k přehrávání hudby i filmů. Plná verze - Chip 10/2015.

TrustPort Mobile Security Premium není jen antivirem, který ochrání váš smartphone nebo tablet s Androidem před nebezpečnými aplikacemi – nabídne nám i mnoho dalších užitečných funkcí. Plná verze - Chip 10/2015.

Záznamník pro komunikační aplikaci Skype umí nahrávat jak videohovory, tak i hlasová volání přes Skype – mezi dvěma i více účastníky. Plná verze - Chip 10/2015.

Microsoft zanesl do Windows 10 mnoho funkcí, které z počítačů odesílají různá data na jeho servery. O&O ShutUp10 vynášení dat zastaví. Freeware - Chip 10/2015.

Internetová služba Zinepal umí vytvářet e-knihy z internetových blogů. Zápisky si pak můžete nahrát do své čtečky.

Jen zlomek běžných uživatelů Excelu dokáže vhodně a efektivně využít všechny jeho funkce.

Vyzkoušeli jsme Spotify, Deezer, Tidal i další služby a poradíme vám, kterou z nich si stojí za to předplatit.

Microsoft představil nástroj Sway, který by mohl PowerPoint poslat na zasloužený odpočinek.

Díky aplikacím pro smartphony získáte navigaci i řadu dalších služeb, které vám na cestách autem přijdou vhod.

Na ovládání jednoduchý, ale funkcemi velmi dobře vybavený editor videa poslouží při úpravě záběrů z dovolené i videí pořízených kamerou smartphonu. Plné verze - Chip 10/2015.

Byl to gól, nebo ne? Ve fotbale bude na tuto zásadní otázku brzy odpovídat počítač.

Libre Office je dlouho považován za nejlepší bezplatnou alternativu k MS Office a jeho nejnovější verze to svým vylepšeným vzhledem a rozšířenou funkčností jen potvrzuje. Open-source - Chip 10/2015.

Periscope, Meerkat a YouNow: nová generace aplikací pro živé streamování videa promění smartphone v TV studio.

Finanční experti propagují krásný nový svět čistě digitálních peněz. Zaplatíme ale ztrátou soukromí.

<< <   1 2 3   >>

Již loňský model televizoru TCL 65C825 patřil k nejlepším zařízením v poměru mezi kvalitou obrazu a zvuku, výbavou a cenou. Letošní verze TCL…

Headset JBL Quantum 810 jsou dokonalá herní sluchátka. Líbil se nám herní, ale přesto decentní design, extrémní pohodlí a skvělý zvuk včetně…

Nová generace QLED panelů se Samsungu opravdu povedla, kombinace Mini LED podsvícení a nového QLED panelu dává špičkový obraz, který…
Komerční sdělení