Menu
Časopis Chip

IFA 2016

IFA 2016

Začátkem září proběhla v Berlíně výstavě spotřební elektroniky IFA. Ukážeme vám, jaké nejdůležitější trendy a nejzajímavější produkty jsme na ní zaznamenali.

Výstava IFA je pro řadu firem příležitostí pro prezentaci svých nejnovějších produktů. My jsme se v našem článku o této výstavě zaměřili na několik segmentů a dozvíte se v něm o nových produktech s oblasti televizorů, tzv. Smart Home produktů, smartphonů a notebooků.

swift-7-01-nahled

Co se týká televizorů, nejfrekventovanějšími zkratkami jsou momentálně UHD/HDR a DVB-T2 HD. Smart Home produkty jsou zajímavé, ale bohužel v této oblasti nebyl prosazen žádný společný standard a každý výrobce si vyvíjí i své vlastní aplikace, které nejsou kompatibilní s konkurenčními produkty. Jako každoročně i tentokrát se výrobci na výstavě IFA pochlubili novými smartphony, nebo dokonce celou modelovou řadou. Nechyběly ani zajímavé chytré hodinky, tablety a nositelná elektronika. Do prodeje se navíc pouští i další značky. Notebooky jsou pak stále štíhlejší a elegantnější. 

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání