Menu

10/2017

Správné nastavení Wi-Fi routeru vám pomůže streamovat i video v rozlišení 4K

Po propadáku v podobě Windows RT se Microsoft opět pokouší nabízet odlehčený OS

Poškozené ovladače, pomalý start, chyby při aktualizacích –každý uživatel Windows se občas potýká s problémy

Zabezpečovací systémy nemusí instalovat specializované firmy ani se přitom nemusí bourat a vrtat zdi

Antivirový program sám o sobě nestačí. Musíte ho správně nastavit a doplnit dalšími nástroji. 

Lithiumiontové akumulátory jsou v současnosti jediným, ale zároveň nedostatečným zdrojem energie pro dostupná elektrická auta.

Už dnes existují zařízení, která dokážou zaznamenat naše myšlenkové pochody. Tím to ale nekončí.

Politické strany vedou na Facebooku boj, který jim přináší rozdílné fanoušky než v reálném životě.

Starší profesionální hardware je často lepší než běžné nové zařízení. Vyplatí se nákup repasovaného hardwaru? 

Rychlý počítač se neobejde bez SSD NVMe disku. Ty se však po čase přehřívají. Vyzkoušeli jsme několik chladičů.

Přenosné počítače 2v1 lze používat jako tablet i jako notebook. Vyzkoušeli jsme osm zařízení s Intel Kaby Lake.

Otestovali jsme základní desky, chladiče a téměř dvě desítky paměťových modulů. Vše pro skvělé procesory AMD Ryzen.

Viry se můžou v běžícím systému skrývat tak, že je neodhalíte. Proto je potřeba důkladné kontroly v samotných kořenech bez spuštěných Windows. Free verze - Chip 10/2017.

Pokud potřebujete zrevidovat internetová připojení a nevíte, kde tyto parametry nastavit v systému, tak tento program vám to může usnadnit.  Plná verze - Chip 10/2017.

Program WinToHDD zvládne přeinstalovat Windows na jiný disk nebo naklonovat instalaci operačního systému Windows, aniž byste použili instalační DVD nebo USB flash disk. Plná verze - Chip 10/2017.

Startup Star je tumingový nástroj pro zlepšení spouštění počítače prostřednictvím deaktivace vybraných programů. Plná verze - Chip 10/2017.

Na Androidu existuje velké množství povedených aplikací a her, které nejsou na PC k dispozici. Remix OS vyplňuje mezeru mezi těmito dvěma světy. Umožní jak spuštění Androidu přímo na hardwaru PC, tak i provoz virtualizovaného Androidu ve Windows. Plná verze - Chip 10/2017.

Program Recover Keys dokáže vyhledat a zjistit licenční (aktivační) klíče pro Windows, Office a dalších více než 4 500 programů. Plná verze - Chip 10/2017.

Aplikace PDF Password Recover používá klasický útok hrubou silou, aby odhalila zapomenuté heslo k zamknutému PDF dokumentu. Plná verze - Chip 10/2017.

Avid Media Composer First je bezplatná verze profesionálního videoeditoru, která za cenu omezení funkcí přináší běžným uživatelům pokročilé nástroje. Free verze - Chip 10/2017.

Abelssoft HappyCard je nástroj na rychlou a efektivní tvorbu různých druhů pozvánkových karet pro všechny možné příležitosti. Plná verze - Chip 10/2017.

První díl z třídílného multimediálního projektu ČEZ Svět energie, který přináší vysvětlení a názorné ukázky fungování tepelných elektráren. Pomocí názorných 3D modelů, umožní nahlédnout do útrob elektráren a prozkoumat jejich nejvýznamnější technologická zařízení. Plná verze - Chip 10/2017.

V aplikaci Saola Animate můžete vytvářet animace pro webové stránky a interaktivní obsah na web v moderním formátu HTML5. Plná verze - Chip 10/2017.

Program All In One Keylogger nepozorovaně na pozadí operačního systému sbírá informace o všech stisknutých klávesách a aktivitách uživatele. Půlroční verze - Chip 10/2017.

<< <   1   > >>

Letošní Huawei MateBook D16 má kovové šasi a ohromný displej, přesto si zachovává překvapivě malé rozměry a hmotnost. Notebook je osazen 12.…

Monitor Philips 243B1JH je určen hlavně majitelům moderních notebooků s USB-C konektorem a omezenou portovou výbavou. Tu tenhle monitor dokáže…

Praktická krabička JVC RA-E981B kombinuje přijímač DAB+ s klasickým FM rádiem, díky možnosti připojení k Wi-Fi dokáže přehrávat internetová…
Komerční sdělení