Menu

Plné verze

Program Aster umí rozdělit systémové zdroje počítače tak, že vytvoří více samostatných pracovních prostředí, která mohou fungovat současně. Plná verze - Chip 10/2019.

Ashampoo PDF Pro slouží nejen k prohlížení, ale také k úpravám obsahu dokumentů v univerzálním formátu PDF a vytváření nových PDF souborů. Plná verze - Chip 10/2019.

Aplikace InPixio Photo Cutter obsahuje univerzální digitální řezací nástroj, který lze použít k oříznutí všech detailů, lidí, objektů nebo dokonce celých scén na fotografiích. Plná verze - Chip 10/2019.

Files Inspector analyzuje obsah pevného disku a pomůže vám s úklidem a archivováním dat. Ukáže vám, jaká data ve vašem počítači zabírají nejvíce místa. Plná verze - Chip 10/2019.

Aplikace Folder Hider umožní skrýt vybrané soubory a složky na vašem počítači nebo na USB disku. Snadná obsluha je vhodná i pro uživatele s minimem zkušeností. Plná verze - Chip 10/2019.

Aplikace Iris umí, s ohledem na ochranu očí, řídit parametry zobrazení displeje počítače – ať už jde o intenzitu podsvícení, jasu či celkového barevného ladění. Plná verze - Chip 10/2019.

Program Corel AfterShot 3.5 Standard je především určen pro zpracování RAW dat z profesionálních fotoaparátů, ale velmi dobře poslouží i při zpracování snímků ve všech běžných formátech. Plná verze - Chip 10/2019.

Opera GX je speciální verze prohlížeče Opera optimalizovaná pro hráče. Obsahuje jedinečné funkce, které vám pomohou z počítače vytěžit maximum při hraní her, ale i běžném prohlížení webu. Free verze - Chip 10/2019.

CloneZilla je nástroj pro klonování části nebo celého disku na jiný disk. Data kopíruje bajt po bajtu 1:1 a proto se hodí i pro identické přenesení systémových disků s Windows na nový disk. Open-source - Chip 10/2019.

<< <   1   > >>

Atraktivní novinka Huawei Nova 10 Pro osloví hlavně milovníky selfie snímků a videa, pro nadšené vlogery bude skoro nutností. Měli jsme ji…

Přes jedno známé omezení vykázal Huawei P50 Pro v testu stabilně výborné výsledky a z hlediska designu, výkonu, displeje dokáže držet krok se…

Při prvním pohledu na nový model sportovních hodinek by se dalo říct, že Garmin v tomto případě podlehl tlaku trhu a konkurence. Svou téměř…
Komerční sdělení