Menu

10/2021

Pokud se chcete po internetu pohybovat anonymně, zapomeňte na soukromý režim webového prohlížeče.

Internet vyžaduje více energie, než by se mohlo na první pohled zdát. Bez technických inovací a účinné politické regulace se digitalizace může stát problémem pro ochranu klimatu.

To nejlepší z obsahu Chip DVD a On-line DVD 10/2021.

Budoucnost kognitivních systémů

Jak rychle a spolehlivě váš počítač funguje, závisí na jeho komponentách. Pomocí našich benchmarkových nástrojů zjistíte, jak dobře si váš hardware vede ve výkonnostních a zátěžových testech.

Optimalizace Windows se systémovými prostředky a nástroji od Microsoftu.

Kryptoměny se dostaly pod palbu kritiky.

Populární messenger často nedodržuje ani vlastní pravidla.

V naší testovací laboratoři jsme podrobně otestovali 26 herních monitorů s úhlopříčkou od 24 do 49 palců a cenou od necelých 5 000 až po více než 50 000 Kč.

Mini PC jsou ideální do malých domácích kanceláří a pracovišť. Otestovali jsme 20 kompaktních PC.

Místo drahého herního počítače dnes potřebujete jen počítač s rychlým připojením a správného poskytovatele cloudových her. A můžete si zahrát ty nejnovější herní tituly přes internet.

Díky minipočítači Raspberry Pi si můžete doma snadno zřídit vlastní webový server.

<< <   1   > >>

Xiaomi 11T Pro si v testu vedl téměř ve všech ohledech výborně. Skvěle vybavený smartphone vyšší střední třídy nabízí špičkový výkon,…

Smartphony už většinou nabízejí dostatečnou kvalitu snímků a pohotovost, takže z trhu prakticky vytlačily digitální kompaktní fotoaparáty. Co…

Realme uvádí trh atraktivní telefon vyšší střední třídy v rychlým nabíjením, 120Hz AMOLED displejem a novým Snapdragonem 778 5G.