Menu

Plné verze

Díky nadstandardním vztahům časopisu Chip a výrobce AVG mohou čtenáři zdarma používat špičkové zabezpečení AVG Internet Security bez časového omezení. Licenci stačí každý měsíc prodloužit novým licenčním klíčem z Chipu. Plná verze - Chip 10/2021.

O novém operačním systému od Microsoftu jste už určitě slyšeli. A teď si jej můžete i zcela bez rizika vyzkoušet – samozřejmě ve virtuálním počítači. Zkušební verze - Chip 10/2021.

IObit Uninstaller umí hromadně a bez pozůstatků odinstalovávat nepotřebné aplikace a softwarové doplňky i zbytečné součásti základní výbavy Windows. Plná verze - Chip 10/2021.

Aplikace CareUEyes umí, s ohledem na ochranu očí, řídit parametry zobrazení displeje počítače – ať už jde o intenzitu jasu či celkového barevného ladění nebo o pravidelné přestávky. Plná verze - Chip 10/2021.

V programu Anti-Spy najdete desítky běžně nedostupných předvoleb, které zkrotí touhu Microsoftu po získávání dat z počítačů s Windows 10. Plná verze - Chip 10/2021.

Nenáročná aplikace PC Fresh obsahuje řadu dílčích nástrojů a nastavení, jejíž pomocí lze odstranit různé brzdy výkonu počítače. Plná verze - Chip 10/2021.

Emergency Boot Kit představuje sadu nástrojů, se kterými lze spustit porouchaný počítač a pokusit se o jeho opravu nebo provést obnovu dat ze zálohy. Plná verze - Chip 10/2021.  

Program Abelssoft ScreenVideo je jednoduchý nástroj pro zaznamenání děje na pracovní ploše, který je schopen zaznamenávat i zvuk z připojeného mikrofonu nebo video z webkamery. Plná verze - Chip 10/2021.  

AlfaReader je jednoduchá, ale dobře vybavená čtečka elektronických knih a časopisů s podporou všech běžně používaných formátů e-knížek i audioknih. Plná verze - Chip 10/2021.

Osvědčený videoeditor pro náročné domácí uživatele s českým prostředím, který si poradí s úpravu videa až do rozlišení 4K a nebo pro přípravu stereoskopického 3D videa. Zkušební verze - Chip 10/2021.

<< <   1   > >>

Huawei MatePad 11 sice trpí zákazem používání služeb Googlu, ale jinak je to velmi dobrý tablet se slušným výkonem, kvalitním…

Externí box na disky typu NVMe M.2 SSD promění tyto na pohled křehké kartičky ve velmi odolné přenosné paměti

Realme GT Neo 2 je schopný herní telefon s výborným výkonem, vynikajícím displejem a prvotřídní výdrží. Oproti předchůdci se výrazně zlepšil…