Menu
CHIP Speedtest

11/2017

Sledování je dnes už běžnou součástí fungování velkých supermarketů.

Umělá inteligence ve spojení se smartphony pomáhá i tam, kde bychom to nečekali.

Síťová zařízení, označovaná jako mesh systémy, slibují plně automatické pokrytí rozlehlých bytů i celých domů

Internetový komunikátor WhatsApp používá po celém světě pravidelně 1,3 miliardy lidí a jeho obliba dále roste

Příznivci blockchainu tvrdí, že jejich protokol může změnit svět. Přinese revoluci v hospodářství a později i ve fungování celých států.

Desítky milionů skladeb a další nepřetržitě přibývají – webové streamovací služby vyjdou vstříc snad každému vkusu

Kybernetický zločin stále více ohrožuje i počítačové hráče. Nejčastějším nebezpečím je phishing a malware 

Ochrana před ransomwarem nebo ovládání očima - je hodně důvodů, proč se těšit na podzimní aktualizaci Windows 10

Profesionální notebooky nejsou krasavci, ale skvěle se s nimi pracuje. Otestovali jsme několik současných modelů.

Většina zařízení se časem porouchá a nevyplatí se je opravovat. Jejich životnost ale můžete prodloužit.

Šikovné nástroje a služby vám umožní propojit oblíbené webové služby a váš hardware. Znalosti programování k tomu nebudete potřebovat. 

Dobrý smartphone nemusí být extrémně drahý, přestože jde o aktuální model se slušným výkonem.  Otestovali jsme deset modelů s cenou do deseti tisíc.

Black Hat, Def Con a Cyber Week – události, na kterých se můžete dozvědět, jak budou nejspíše vypadat příští kyberútoky a jak se proti nim můžete bránit.

Bitdefender dlouhodobě patří mezi nejspolehlivější a nezávislými odborníky nejlépe hodnocená antivirová řešení. Chraňte s ním svůj počítač i vy. 3měsíční verze - Chip 11/2017.

Bezplatné antiviry, včetně Windows Defenderu, nebývají často velmi spolehlivé a zbytečně zatěžují počítač – Protection tak díky cloudu řeší dvě mouchy jednou ranou.  Plná verze - Chip 11/2017.

FileDirect osloví uživatele, kteří hledají soukromý a bezpečný způsob sdílení souborů přímo mezi dvěma počítači připojených k internetu. Free verze - Chip 11/2017.

Pokud váš bezpečnostní software nezabrání průniku malwaru, řešení AVG Rescue uvede váš počítač znovu do provozu. Dokonale zbaví vaše systémy všech infekcí. Free verze - Chip 11/2017.

Zoolz je cloudové úložiště s klientskou aplikací na automatické zálohování dat z počítače. Zálohování jednou nastavíte a pak na něj můžete zapomenout. Pro Chip je připravena doživotní licence na cloudový prostor 100 GB. Plná verze - Chip 11/2017.

IObit Uninstaller je kompaktní nástroj na hromadné odstraňování programů, plug-inů a předinstalovaných aplikací Windows. Pomáhá i s aktualizacemi programů. Plná verze - Chip 11/2017.

Druhé pokračování třídílného multimediálního projektu ČEZ Svět energie 3D přináší vysvětlení problematiky a názorné ukázky fungování vodních elektráren. Plná verze - Chip 11/2017.

Ashampoo Privacy Protector dělá to, co slibuje ve svém názvu – chrání soukromí uživatele, šifrováním dat a odstraněním stop po surfování na internetu. Plná verze - Chip 11/2017.

MacBooster 5 je univerzální balík nástrojů na údržbu a ochranu systému Apple masOS s možností zrychlení téměř všech jeho součástí. Plná verze - Chip 11/2017.

Program ANALOG projects 3 obsahuje rozsáhlou nabídku detailně nastavitelných efektů a filtrů na úpravy digitálních fotografií. Plná verze - Chip 11/2017.

Program All PDF Converter dokáže snadno a bez složitého nastavování převést standardně vytvořený PDF dokument do některého ze sedmi dostupných formátů. Plná verze - Chip 11/2017.

<< <   1   > >>
TEST: Realme 5, třídenní výdrž na akumulátor

Po minule testovaném špičkovém modelu realme X2 Pro jsme se důkladně podívali také na opačný konec nabídky této nové značky na našem trhu, kde…

TEST: Honor Band 5, špičkový fitness náramek za výhodnou cenu

Pátá generace fitness náramku Honor Band přesvědčí nejen svou velmi konkurenční cenou. Boduje i dobrým displejem a přesnou funkcí sledování. <…

Když jsou plné disky: bezplatný nástroj přesune instalované programy

Stav zaplnění pevných disků není dobré riskovat, protože Windows pak mohou způsobovat problémy anebo trvale selhávat. Řešením může být…
Komerční sdělení