Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

All PDF Converter

All PDF Converter

Program All PDF Converter dokáže snadno a bez složitého nastavování převést standardně vytvořený PDF dokument do některého ze sedmi dostupných formátů. Plná verze - Chip 11/2017.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Praktický nástroj pro každého, kdo potřebuje bleskově převést PDF dokument, a mít možnost upravit část textu nebo z něj snadno extrahovat obrázek.

 Pomocí programu All PDF Converter na několik kliknutí převedete standardně vytvořený PDF dokument do textové podoby (DOC/DOCx a TXT), na excelovskou tabulku XLS/XLSx, na obrázek ve formátu JPG, do HTML souboru, do formátu elektronických publikací (EPUB) nebo do formátu XML. Stačí tažením myší nebo pomocí tlačítka »Add Files« vložit do hlavního okna programu všechny soubory, které chcete konvertovat, v levé části okna vybrat požadovaný výstupní formát, a kliknout na tlačítko »Convert«. Ve spodní části okna můžete ještě určit umístění na disku, do kterého budou vytvořené soubory uloženy. Můžete je ukládat do adresáře s originálními PDF soubory (volba »Same as Resource«) nebo si vybrat na disku libovolný jiný adresář (tlačítko »Browse«). Ihned po dokončení převodu se zobrazí informační okno, uzavřete jej kliknutím na tlačítko »OK«. Časová náročnost konverze je samozřejmě dána množstvím a velikostí resp. počtem stran převáděných PDF dokumentů. Pokud chcete do textové podoby převádět skenované dokumenty nebo PDF vytvořené z obrázků, bude potřeba sáhnout po jiném programu (například ABBYY Fine Reader), protože tento nástroj neobsahuje rozpoznávání textu.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows 7/8/8.1/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Časově neomezená plná verze programu v ceně 650 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí, ovšem bez možnosti updatu a technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Ihned po dokončení instalace program spusťte. Zobrazí se hlavní okno programu, ve kterém v levé spodní části okna klikněte na tlačítko »Register«. Zobrazí se registrační dialogové okno, kde do textových polí »Email« a »License« opište (zkopírujte) registrační údaje z obdržené zprávy, a poté klikněte na tlačítko »Register«. Převod PDF dokumentů do jiného formátu je pomocí programu opravdu velmi snadný. Stačí do hlavního okna vložit všechny soubory, které chcete konvertovat, v levé části okna vybrat požadovaný výstupní formát, ve spodní části zvolit umístění vytvořených souborů, a kliknout na tlačítko »Convert«. Kliknutím na tlačítko »Settings« zobrazíte nastavení programu, tedy základní výstupních parametrů pro některé formáty. V případě wordovských dokumentů tak můžete vybírat mezi formátem DOCX nebo starším formátem DOC, používaným ve verzích MS Word 2003-2007.

Při práci s PDF dokumenty a pro jejich prohlížení jsou obvykle zapotřebí i další nástroje a programy. Chip připravil nejnovější verzi osvědčeného bezplatného prohlížeče a editoru PDF-XChange Editor. Pro převod dokumentů různých formátů do PDF formátu se používají tzv. virtuální PDF tiskárny. Jejich pomocí snadno vytvoříte tiskem z libovolné aplikace PDF dokument. Vybrali jsme vyzkoušený Bullzip PDF Printer, který lze na domácích počítačích provozovat zdarma.

Seznam všech plných verzí v Chipu 11/2017

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
Komerční sdělení