Menu

11/2018

Rok 2018 je rokem elektrických aut. Jaguar a Audi rozhýbávají trh.

Technologické společnosti spolu tvrdě bojují o datový monopol.

Ukážeme vám nejlepší nastavení Wi-Fi routerů a přidáme užitečné tipy

Pomůžeme vám vyřešit každý problém s Windows 10 a ukážeme vám triky, o kterých jste určitě nevěděli

Placení mávnutím smartphonem před platebním terminálem si Češi oblíbili stejně jako bezkontaktní platební karty

Bezpečnostní řešení AVG Internet Security tradičně nabízí komplexní ochranu počítače před škodlivým softwarem a útoky hackerů

V připravovaném jarním updatu plánuje Microsoft plánuje vyřešit letitý problém svého operačního systému

Zatáhnout žaluzie, ztlumit osvětlení, pustit hudbu – to vše stisknutím tlačítka. Jak nastavit chytrou domácnost.

NVMe SSD lámou rekordy a příznivá cena SATA SSD s vysokou kapacitou láká k upgradu. Představíme vám nejlepší novinky.

Kamery do auta poslouží jako černá skříňka - nahrají události před automobilem a v případě nehody mohou posloužit jako důkaz.

Outdoorové fotoaparáty jsou vodotěsné, odolné proti nárazu a navíc praktické. Otestovali jsme čtyři aktuální modely, abychom zjistili, který je nejlepší.

Nová generace superpočítačů by brzy měla vyřešit problém s nedostatkem výpočetního výkonu. Jsme na začátku éry exaskalárních superpočítačů. 

Jsou vynálezy, bez kterých by éra počítačů nemohla nastat. Připomeneme si ty nejdůležitější objevy.

Zkuste čtyřměsíční verzi oblíbeného správce fotografií. Podzimní aktualizace přinesla zejména předvolby úprav a videoeditor pro zpracování natočených videozáběrů. Plná verze - Chip 11/2018.

Program Zemana AntiLogger Premium ochrání počítač před veškerými špehovacími programy a nástroji, které zaznamenávají aktivity uživatele na počítači a snaží se tak získat jeho důvěrné osobní údaje. Plná verze - Chip 11/2018.

IObit Uninstaller umí hromadně a bez pozůstatků odinstalovávat nepotřebné aplikace a softwarové doplňky i součásti základní výbavy Windows 10. Plná verze - Chip 11/2018.

Advanced Password Recovery Suite vyhledá v počítači zapomenutá licenční čísla k instalovanému softwaru i přihlašovací údaje k různým aplikacím. Plná verze - Chip 11/2018.

Volné pokračování multimediálního projektu ČEZ Svět energie nabízí základní informace k problematice obnovitelných zdrojů energie. Vše je rozčleněno podle původu zdroje energie do deseti sekcí počínaje větrnými elektrárnami a konče energií mořské vody. Plná verze - Chip 11/2018.

Abelssoft MP3 cutter je minimalistický nástroj na střih a úpravu MP3 včetně spojování několika souborů do jednoho. Plná verze - Chip 11/2018.

Abelssoft EasyBackup je přívětivý nástroj na automatické zálohování nejdůležitějších dat a jejich případnou obnovu. Plná verze - Chip 11/2018.

DVDFab Player je univerzální přehrávač filmů na DVD i v souborech všech běžných formátů. Jeho prostředí je přizpůsobeno i sledování filmů na televizi. Plná verze - Chip 11/2018.

Driver Booster umí v pravidelných intervalech kontrolovat dostupnost nových ovladačů pro hardwarové komponenty vašeho počítače. Plná verze - Chip 11/2018.

<< <   1   > >>

Letošní Huawei MateBook D16 má kovové šasi a ohromný displej, přesto si zachovává překvapivě malé rozměry a hmotnost. Notebook je osazen 12.…

Monitor Philips 243B1JH je určen hlavně majitelům moderních notebooků s USB-C konektorem a omezenou portovou výbavou. Tu tenhle monitor dokáže…

Praktická krabička JVC RA-E981B kombinuje přijímač DAB+ s klasickým FM rádiem, díky možnosti připojení k Wi-Fi dokáže přehrávat internetová…
Komerční sdělení