Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Password Recovery Suite

Password Recovery Suite

Advanced Password Recovery Suite vyhledá v počítači zapomenutá licenční čísla k instalovanému softwaru i přihlašovací údaje k různým aplikacím. Plná verze - Chip 11/2018.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Potřebujete přeinstalovat nějaký software, ale ztratili jste krabici nebo certifkát s licenčním číslem? Snadná pomoc, najdete jej v registru Windows.

Program Advanced Password Recovery Suite umí prohledat různá zákoutí pevného disku vašeho počítače i kompletní obsah registru operačního systému Windows, aby našel cenné údaje. Patří k nim například licenční čísla ke komerčnímu softwaru, který máte ve svém počítači instalovaný a aktivovaný, ale potřebujete jej třeba reinstalovat nebo přenést do jiného počítače. Za tímto účelem podporuje Advanced Password Recovery Suite na 1 500 různých typů programů a počítačových her. Dále je možné zjistit klíče ke všem Wi-Fi sítím, ke kterým jste se se svým počítačem v minulosti připojili, stejně jako třeba přihlašovací jména a hesla k e-mailovým aplikacím typu Outlook či Thunderbird. Dále umí Advanced Password Recovery Suite najít i zapomenutá hesla k FTP serverům a v omezené míře dokáže vytěžit i informace z databází internetových prohlížečů.

  • Půlroční plná verze
  • Uveřejněno na Chip DVD 11/2018
  • Info: www.pctrek.com
  • Jazyk: česky
  • Windows XP/Vista/7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi programu Advanced Password Recovery Suite můžete po aktivaci využívat bez funkčních omezení po dobu šesti měsíců, ovšem bez nároku na aktualizace a technickou podporu. Běžná cena roční licence aplikace Advanced Password Recovery Suite je bezmála 430 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

V hlavní nabídce »Přehled« najdete přepínače všech vyhledávacích funkcí programu Advanced Password Recovery Suite. Velmi dobře přitom funguje vyhledávání registračních klíčů softwaru, naopak při prohledávání databází internetových prohlížečů může docházet k pádům aplikace. Pro rychlejší vyhledání potřebného záznamu použijte konkrétní funkci, například nabídku »Softvér« pro vyhledávání zapomenutých licenčních klíčů instalovaného softwaru. Zde klikněte na tlačítko »Skenovat« a vyčkejte několik okamžiků, než Advanced Password Recovery Suite prohledá registr Windows. Nalezené záznamy můžete zkopírovat do systémové schránky a ihned použít při reinstalaci programu, ke kterému jste zapomněli licenční číslo, nebo si můžete všechny záznamy o instalovaném softwaru z programu Advanced Password Recovery Suite exportovat do textového souboru.

Program Advanced Password Recovery Suite umí pochopitelně obnovit jen registrační klíče softwaru a jména či hesla k různým službám, která jsou uložena v registru operačního systému Windows bez zašifrování. I tato činnost ale může vyvolat falešný poplach antivirového programu, který může Advanced Password Recovery Suite považovat za škodlivý software. Nepřekonatelným problémem jsou pro Advanced Password Recovery Suite také záznamy v databázích internetových prohlížečů chráněné šifrováním a uživatelským heslem.

Seznam všech plných verzí v Chipu 11/2018

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
Komerční sdělení