Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

AquaSoft SlideShow 10 Premium

AquaSoft SlideShow 10 Premium

Program AquaSoft SlideShow umí vytvářet efektní prezentace fotografií, plné animací a přechodů a exportovat je v různých videoformátech. Plná verze - Chip 11/2019.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Pokud chcete zážitky z cest i jiné fotky předvést přátelům skutečně profesionálním způsobem, bude pro vás AquaSoft SlideShow nedocenitelným pomocníkem.

V programu AquaSoft SlideShow můžete dělat mnohem více, než jen vytvářet obyčejné prezentace fotek z dovolených s několika přechodovými efekty. Program vytváří prezentace, které mohou vypadat skoro jako opravdové filmy. A podobným způsobem se s programem také pracuje. V uživatelském rozhraní totiž najdete klasickou časovou osu, na kterou zařadíte snímky, stejně jako třeba videozáběry, a můžete dále pracovat samostatně s obrazovou i zvukovou složkou vaší budoucí prezentace. Jednotlivé snímky a jejich pozadí lze při zobrazení vylepšit animacemi, na vloženou mapu můžete načrtnout trasu absolvované cesty a dále doplnit například i animované titulky nebo efekt pohybu kamery nad prezentovanými snímky. Prezentace lze členit do kapitol, snímky skládat do efektních koláží a jednotlivé fotky také upravovat. S tvorbou nových prezentací pomohou také připravené šablony a průvodci. Do programu lze importovat nejrůznější předpřipravené placené šablony s tématickým zaměření (příroda, rodina, oslavy...), které výrobce nabízí na svých stránkách. Použít se dají i bezplatné šablony v rámci komunity.

Více informací najdete v rozsáhlém článku v tištěném Chipu.

  • Jazyk: anglicky, německy
  • Windows XP/7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi programu AquaSoft SlideShow 10 Premium v ceně 1 400 korun je možné používat bez funkčních a časových omezení, ale bez nároku na aktualizace a technickou podporu. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Postup vytváření prezentací fotek v programu AquaSoft SlideShow v mnohém připomíná práci v pokročilých videoeditorech. Jednotlivé snímky se řadí na časovou osu a své samostatné stopy mají přechodové efekty, textové popisky i zvuk na pozadí. jednotlivé prvky prezentace se na časovou osu přetahují myší z příslušných nabídek. Uživatelské rozhraní s rozsáhlou nabídkou funkcí by mohlo některé uživatele odradit. AquaSoft SlideShow proto nabízí i režim průvodce, ve kterém s použitím připravených šablon snadno vytvoří poutavou prezentaci fotek i úplný začátečník. prezentaci je pak možné rovnou exportovat, nebo dále upravovat v editoru. Formáty Video CD a AVCHD jsou určeny pro vypálení na CD a DVD, zatímco s výstupy ve formátu MP4 si poradí počítače, smartphony nebo chytré televize. Formát WebM je určen pro vystavení prezentace snímků na webu. Při exportu do MP4 si můžete vybrat z dlouhé řady předvoleb nastavení.

Nejnovější verze programu AquaSoft SlideShow 11 je k dispozici hned ve třech různých edicích. Rozšířené verze Ultimate a Stages mají například téměř dvojnásobek efektů pro animaci textů a současně i rozsáhlejší nabídku obrazových efektů, které si navíc můžete sami vytvářet. K dispozici jsou také tzv. živé efekty, jako je dynamické maskování, a v edici Stages najdete třeba i editor zvukových souborů. Snad nejdůležitější vlastností programu AquaSoft SlideShow ve verzích Ultimate a Stages je ale podpora exportu videí v rozlišení 4K.

Seznam všech plných verzí v Chipu 11/2019

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu

Komerční sdělení