Menu
CHIP Speedtest

Plné verze

VSDC Video Editor je velmi kvalitní videoeditor s pokročilými funkcemi na úpravu záběrů a vytvoření vlastního filmu nebo videoprezentace z fotek. Plná verze - Chip 11/2020.

O&O DiskImage vytváří při zálohování kompletní obrazy pevného disku, včetně instalace Windows a všech aplikací, uživatelských účtů, nastavení i dat. Plná verze - Chip 11/2020.

Aplikace Text-R slouží k převodu českého textu z PDF dokumentů nebo digitalizovaných papírových předloh do podoby, se kterou můžete dále pracovat ve Wordu. Plná verze - Chip 11/2020.

Aplikace Agelong Tree vám pomůže s vytvářením rodokmenů. Záznamy osob můžete doplnit fotografiemi, dokumenty a informacemi o událostech v jejich životě. Díky přehlednému českému rozhraní je program vhodný i pro začátečníky. Plná verze - Chip 11/2020.

Kombinace programů XenArmor PDF Password Protector Pro a PDF Password Remover Pro zajistí důležité úkoly spojené s použitím hesel k PDF souborům. Plná verze - Chip 11/2020.

Dr.Web LiveDisk je antivir, který bez spuštěných Windows zbaví váš počítač zákeřných virů nebo pomůže s přesunem důležitých dat na bezpečné místo. Open-source - Chip 11/2020.

AlfaReader je jednoduchá, ale dobře vybavená čtečka elektronických knih s podporou všech běžně používaných formátů e-knížek i audioknih. Plná verze - Chip 11/2020.

HDR projects 4 je fotoeditační nástroj na aplikaci HDR optimalizace, efektů a úprav pomocí přednastavených šablon a filtrů. Plná verze - Chip 11/2020.

Program Smart Defrag nabízí nástroje pro defragmentaci disku a inteligentní organizaci dat na disku na základě analýzy frekvence jejich používání. Plná verze - Chip 11/2020.

V programu PureSync je možné nastavit si automatické úlohy synchronizace a zálohování zvolených dat, spouštěné buďto manuálně, nebo na základě určených událostí. Plná verze - Chip 11/2020.

<< <   1   > >>

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G nevykázal v naší testovací laboratoři prakticky žádné slabé stránky. Obzvláště nás potěšil vynikajícím displejem,…

Samsung dnes na veletrhu CES odhalil novou generaci špičkové řady smartphonů Galaxy S21. Inovovaný design se spojuje s nejnovějším 5nm…

Designová krabička LaCie v sobě spojuje funkce externího disku, dokovací stanice a napájecího adaptéru. Nabízí 2 TB rychlého úložného prostoru…