Menu

Plné verze

Driver Easy vyhledá a stáhne aktuální ovladače veškerého hardwaru vašeho počítače, včetně externích zařízení – i pro systém Windows 11. Plná verze - Chip 11/2021.

Aplikace Win10PrivacyFix umí upravit předvolby operačních systémů Windows 10 a 11, spojené se soukromím uživatele a odesíláním dat Microsoftu. Plná verze - Chip 11/2021.

Díky programu WYSIWYG Web Builder nemusíte k vytvoření vlastních internetových stránek znát HTML ani další webové technologie. Plná verze - Chip 11/2021.

Auslogics BitReplica je zálohovací program, ve kterém si snadno nastavíte ochranu důležitých dat jejich pravidelným kopírováním do úložiště záloh. Plná verze - Chip 11/2021.

Software Updater vám usnadní pravidelnou kontrolu dostupnosti a instalaci nejnovějších verzí používaných aplikací. A současně doporučí osvědčený freeware. Plná verze - Chip 11/2021.

File Organizer vám pomůže s pravidelným úklidem pevného disku počítače a automatickým tříděním souborů do složek dle jejich vlastností. Takže i když například budete nadále odkládat soubory na plochu, jak máte ve zvyku, program je následně roztřídí podle vašich zadaných pravidel. Plná verze - Chip 11/2021.

Pokud na počítači smažete fotografie nebo dokumenty a vysypete koš, neznamená to, že tato data nelze zpětně obnovit. Dokonalou skartaci dat zařídí pouze specializovaný program. Plná verze - Chip 11/2021.  

Avast One Essentials je základní verzí nejnovějšího bezpečnostního řešení od Avastu, vybavená špičkovou antivirovou technologií a firewallem. Free verze - Chip 11/2021.

Grafický interface nových Windows je poměrně podařený a není divu, že ho chtějí používat i ti, kteří nemohou nebo nechtějí instalovat Windows 11. Free verze - Chip 11/2021.  

<< <   1   > >>

Huawei MatePad 11 sice trpí zákazem používání služeb Googlu, ale jinak je to velmi dobrý tablet se slušným výkonem, kvalitním…

Externí box na disky typu NVMe M.2 SSD promění tyto na pohled křehké kartičky ve velmi odolné přenosné paměti

Realme GT Neo 2 je schopný herní telefon s výborným výkonem, vynikajícím displejem a prvotřídní výdrží. Oproti předchůdci se výrazně zlepšil…