Menu

Plné verze

Bitdefender dlouhodobě patří mezi nejspolehlivější a nezávislými odborníky nejlépe hodnocená antivirová řešení. Pokud chcete svůj počítač opravdu spolehlivě zabezpečit, pak se nemůžete spolehnout jen na antivir vestavěný ve Windows. Plná verze - Chip 12/2015. Přidán návod pro Win XP/Vista.

Daminion Standalone Basic je aplikace na správu rozsáhlé databáze fotografií, bohatě vybavená funkcemi na jejich třídění a popisování.  Plná verze - Chip 12/2015.

LAN Exam Maker je všestranný a snadno použitelný nástroj na vytváření a vyhodnocování různých druhů testů, který využívá webové rozhraní. Plná verze - Chip 12/2015.

Partition Assistant Pro 5.8 je přehledný manažer správy disků, který slouží k manipulaci s diskovými oddíly. Lze je přejmenovávat, dělit, zálohovat a řadu dalších činností. Plná verze - Chip 12/2015.

Pro snazší rozhodování o přechodu na nová Windows 10 dávají Microsoft a Laplink uživatelům k dispozici užitečný nástroj na přenos všech dat i nastavení na nový počítač. Freeware verze - Chip 12/2015.

Nechtěně smazaná data, zformátovaný disk nebo poškrábané DVD? Nevěšte hlavu, program Power Data Recovery vám pomůže získat soubory zpět. Plná verze - Chip 12/2015.

S multimediálním studiem SlideShow můžete vytvářet nádherné filmy za použití fotografií, videosouborů, hudby nebo mluveného slova. Nic vás nebude omezovat.  Plná verze - Chip 12/2015.

Existuje celá rodina škodlivého softwaru, se kterou si běžné antiviry neporadí. Právě na škodliviny, nazývané rootkity, se zaměřuje program UnHackMe. Plná verze - Chip 12/2015.

Nástroj Windows Password Recovery Tool Standard slouží k resetování zapomenutých hesel k uživatelským účtům v operačním systému Windows. Plná verze - Chip 12/2015.

<< <   1   > >>

Instinct 2X Solar vše podřídil odolnosti, dlouhé výdrži a přesnosti. Oproti svým předchůdcům (Instinct nebo Instinct 2) má model 2X větší…

Menší verze válečkového Bluetooth reproduktoru JVC XS-E322B je velmi podobná nedávno testovanému modelu XS-E622B a vyznává stejnou filozofii…

Nejtenčí notebook s OLED displejem kombinuje vysokou mobilitu s příjemným pracovním zážitkem. Navzdory malým rozměrům a nízké hmotnosti je…
Komerční sdělení