Menu
Časopis Chip

Wise Care 365 Professional

Wise Care 365 Professional

Wise Care 365 Professional | Foto: CHIP

Program Wise Care 365 Pro se postará o trvalé udržení nejlepší kondice vašeho PC a zvýšení ochrany vašeho soukromí při surfování na internetu. Plná verze - Chip 12/2016.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Kdo by nechtěl mít počítač rychlejší a stabilnější? S programem Wise Care 365 Pro navíc nebudete mít s vyčištěním a vyladěním počítače žádnou práci.

Wise Care 365 kompletně analyzuje stav počítače, odhalí zbytečné záznamy v registru Windows, nepotřebná data na pevném disku i možné úpravy nastavení operačního systému. Získat můžete až gigabajty volného místa a váš počítač zrychlí nejen úprava nastavení operačního systému, ale například i defragmentace registru a dat na pevném disku. Další užitečnou práci odvede Wise Care 365 při zmetání stop po surfování na internetu i další práci s počítačem nebo spolehlivé likvidaci již nepotřebných dat jejich opakovaným přepsáním. Funkce na vyčištění a optimalizaci nastavení počítače lze naplánovat na pravidelné automatické spouštění. Mezi dalšími nástroji nechybí ani zrychlení startu počítače, sledování běžících procesu v reálném čase nebo kompletní odinstalování nepotřebných programů. Miniaplikace na pracovní ploše monitoruje vytížení počítače a umožňuje optimalizaci jedním kliknutím.

  • Jazyk: česky
  • Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 (32/64 bit)
  • Bez registrace

Časově neomezená plná verze programu v ceně 1 000 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí a do konce října 2017 umožňuje update, ovšem bez technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Během kontroly Wise Care 365 zjistí, jak moc je váš počítač zanesen zbytečnými soubory, neplatnými zástupci aplikací nebo nepotřebnými záznamy v registru Windows. Analýza odhalí i objem dat ve vyrovnávací paměti internetových prohlížečů, identifikuje stopy po práci s počítačem a zjistí možnosti optimalizace nastavení operačního sytému. Funkce z nabídky »Čištění systému« nabízí především kontrolu a vyčištění obsahu registru a nalezení zbytečných souborů a ostatních dat (dočasně stažená data z internetu, pozůstatky po různých aplikacích atd.). Velmi zajímavá je ovšem také funkce »Redukce systému«, která umí najít a zlikvidovat nepotřebné součásti operačního systému Windows. Mnoho zajímavých funkcí a nástrojů skrývá také volba »Vylepšení systému«. Pomocí předvoleb v nabídce »Optimizér systému« lze například optimalizovat předběžné načítání dat, zvýšit stabilitu operačního systému, zrychlit jeho odezvu a upravit parametry internetového připojení. Wise Care 365 provede potřebná nastavení automaticky po kliknutí na tlačítko »Optimalizovat«.

Kromě hlavní nabídky funkcí má Wise Care 365 rovněž i sadu funkcí, označených jako »Nástroje«, které je třeba před jejich prvním použitím jednoduše stáhnout a tím i aktivovat. Jedná se o menší aplikace, určené například k obnovení smazaných dat, generování bezpečných hesel pro přihlašování k internetovým službám nebo smazání souborů, uzamknutých operačním systémem. Stejně jako celý program Wise Care 365 zobrazují i tyto nástroje reklamní banner, ale jejich funkce nejsou omezeny.

Seznam všech plných verzí v Chipu 12/2016.Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Komerční sdělení