Menu

12/2017

Vánoce jsou ideální příležitost pro omlazení herního hardwaru. Provedeme vás nejnovějšími trendy a koncepty.

Opět nastal čas položit si před stavbou PC zásadní otázku: AMD, nebo Intel? Rádi vám na ní podrobně odpovíme. 

Cenově dostupné, komfortní a především bezpečné – právě takové by měly být služby cloudových úložišť

Gigabitový Ethernet poráží všechny aktuální Wi-Fi standardy. Navíc jej lze dále zrychlit až na desetinásobek

Tvůrci technologií pro inteligentní domácnost myslí nejen na vyšší komfort našeho bydlení, ale také na bezpečnost

BitBox běží v zabezpečeném prostředí, ze kterého nemůže žádný škodlivý software proniknout do PC

Zločinci se před vyšetřovacími orgány skrývají na Darknetu. Využívají high-tech nástroje a různé triky. Bude to stačit?

Herní monitory zobrazují hry plynule a ostře dříve. Kancelářské zase nabízí monitory skvělý obraz a ergonomii.

Díky digitalizaci a umělé inteligenci stále více firem slibuje zlepšení práce škol či univerzit.

Hacknutí společnosti Equifax je skandál, který bude mít následky.

Hledáte kvalitní komplexní balík kancelářských aplikací? LibreOffice splňuje všechny předpoklady. Nově aktualizovaná sada aplikací obsahuje velice kvalitní textový editor, nástroje na práci s tabulkami, prezentacemi nebo databázemi. Výhodou je plná kompatibilita s MS Office i Google Dokumenty. Open-source verze - Chip 12/2017.

Plná verze programu Video Converter Platinum je skvěle vybavena na vzájemnou konverzi desítek různých formátů videa i zvukových souborů. Plná verze - Chip 12/2017.

Program Smart Defrag nabízí praktické nástroje pro inteligentní defragmentaci disku a jeho rychlou očistu od zbytečných souborů a dalších nepotřebných pozůstatků po práci na počítači. Plná verze - Chip 12/2017.

Program Protected Folder je snadno ovladatelný šifrovací nástroj na ochranu citlivých souborů. Data jsou nejen zašifrována, ale pro jiné uživatele počítače i skryta. Plná verze - Chip 12/2017.

Program Syvir PC Build slouží jako diagnostický nástroj, který ale jen nevypíše seznam komponent – rovnou je zobrazí ve 3D modelu počítače. Plná verze - Chip 12/2017.

Neptune SystemCare Ultimate je soubor dlouhé řady nástrojů na optimalizaci výkonu, zlepšení ochrany soukromí i vyčištění počítače od zbytečností. Plná verze - Chip 12/2017.

Miraf SongBook je univerzální nástroj na tvorbu, editaci a prohlížení písní, akordů, textů, notových zápisů a tabulatur. Půlroční verze - Chip 12/2017.

Závěrečná část třídílného multimediálního projektu ČEZ Svět energie 3D přináší vysvětlení problematiky a názorné ukázky fungování jaderných elektráren. Plná verze - Chip 12/2017.

eM Client je všestranný e-mailový klient s moderním a intuitivním rozhraním, který plně spolupracuje s poštovními servery Gmail, Exchange, iCloud a dalšími. Plná verze - Chip 12/2017.

V aplikaci O&O AutoBackup si můžete nastavit libovolný počet zálohovacích či synchronizačních úkolů a automatizovat tak pravidelné operace se soubory. Plná verze - Chip 12/2017.

<< <   1   > >>

Letošní Huawei MateBook D16 má kovové šasi a ohromný displej, přesto si zachovává překvapivě malé rozměry a hmotnost. Notebook je osazen 12.…

Monitor Philips 243B1JH je určen hlavně majitelům moderních notebooků s USB-C konektorem a omezenou portovou výbavou. Tu tenhle monitor dokáže…

Praktická krabička JVC RA-E981B kombinuje přijímač DAB+ s klasickým FM rádiem, díky možnosti připojení k Wi-Fi dokáže přehrávat internetová…
Komerční sdělení