Menu

Plné verze

Program DearMob iPhone Manager umožňuje pohodlně pracovat s obsahem paměti iPhonu nebo iPadu i bez aplikace iTunes. Plná verze - Chip 12/2021.

Bitdefender dlouhodobě patří mezi nejspolehlivější a nezávislými odborníky nejlépe hodnocená antivirová řešení. Chraňte s ním svůj počítač a mobil i vy. Půlroční verze - Chip 12/2021.

VideoProc Vlogger je luxusní videoeditor s rozsáhlými pokročilými funkcemi na úpravu záběrů z mobilů, akčních kamer nebo dronů a vytváření vlastních klipů a pořadů pro sociální sítě nebo třeba videoblog. Free verze - Chip 12/2021.

Program FlashBoot je nástroj pro vytvoření přenosného klonu nainstalovaných Windows včetně aplikací, uživatelských dat a základní sady ovladačů na USB flash disk. Plná verze - Chip 12/2021.

Photo Optimizer je program na snadnou úpravu fotografií. Vše nejlépe rychle a automaticky. Dokonalé snímky získáte doslova na jedno kliknutí myši. Plná verze - Chip 12/2021.

S editorem VideoProc Convertermůžete provádět většinu operací s videem - zaznamenávat dění na obrazovce, stahovat z videoserverů, konvertovat, stabilizovat, stříhat, spojovat a upravovat videa až do rozlišení 4K z akčních kamer, dronů, a smartphonů. Program u uživatelů skóruje díky intuitivnímu rozhraní. Verze pro Windows i Mac. Plná verze - Chip 12/2021.

Program Deep Data Recovery slouží k záchraně souborů nedopatřením smazaných z pevných disků paměťových karet i dalších úložných médií. Plná verze - Chip 12/2021.

Inovovaný prohlížeč od Seznamu má moderní vzhled s bočním panelem, ve kterém lze rychle přepínat mezi oblíbenými stránkami, historií, staženými soubory a obsahem. Novinkou je zcela nový překladač obsahu stránek do českého jazyka. Free verze - Chip 12/2021.

Program HDR projects 6 je praktický fotoeditor, který pro vylepšení snímků prostřednictvím HDR optimalizace nabízí řadu filtrů, efektů a předpřipravených šablon a umožňuje i ruční doladění všech přednastavených parametrů. Plná verze - Chip 12/2021.

Program CheckDrive zkontroluje stav pevného disku počítače a včas varuje před hrozící ztrátou dat. Plná verze - Chip 12/2021.

<< <   1   > >>

Huawei MatePad 11 sice trpí zákazem používání služeb Googlu, ale jinak je to velmi dobrý tablet se slušným výkonem, kvalitním…

Externí box na disky typu NVMe M.2 SSD promění tyto na pohled křehké kartičky ve velmi odolné přenosné paměti

Realme GT Neo 2 je schopný herní telefon s výborným výkonem, vynikajícím displejem a prvotřídní výdrží. Oproti předchůdci se výrazně zlepšil…