Menu

Plné verze

Program DearMob iPhone Manager umožňuje pohodlně pracovat s obsahem paměti iPhonu nebo iPadu i bez aplikace iTunes. Plná verze - Chip 12/2021.

Bitdefender dlouhodobě patří mezi nejspolehlivější a nezávislými odborníky nejlépe hodnocená antivirová řešení. Chraňte s ním svůj počítač a mobil i vy. Půlroční verze - Chip 12/2021.

VideoProc Vlogger je luxusní videoeditor s rozsáhlými pokročilými funkcemi na úpravu záběrů z mobilů, akčních kamer nebo dronů a vytváření vlastních klipů a pořadů pro sociální sítě nebo třeba videoblog. Free verze - Chip 12/2021.

Program FlashBoot je nástroj pro vytvoření přenosného klonu nainstalovaných Windows včetně aplikací, uživatelských dat a základní sady ovladačů na USB flash disk. Plná verze - Chip 12/2021.

Photo Optimizer je program na snadnou úpravu fotografií. Vše nejlépe rychle a automaticky. Dokonalé snímky získáte doslova na jedno kliknutí myši. Plná verze - Chip 12/2021.

S editorem VideoProc Convertermůžete provádět většinu operací s videem - zaznamenávat dění na obrazovce, stahovat z videoserverů, konvertovat, stabilizovat, stříhat, spojovat a upravovat videa až do rozlišení 4K z akčních kamer, dronů, a smartphonů. Program u uživatelů skóruje díky intuitivnímu rozhraní. Verze pro Windows i Mac. Plná verze - Chip 12/2021.

Program Deep Data Recovery slouží k záchraně souborů nedopatřením smazaných z pevných disků paměťových karet i dalších úložných médií. Plná verze - Chip 12/2021.

Inovovaný prohlížeč od Seznamu má moderní vzhled s bočním panelem, ve kterém lze rychle přepínat mezi oblíbenými stránkami, historií, staženými soubory a obsahem. Novinkou je zcela nový překladač obsahu stránek do českého jazyka. Free verze - Chip 12/2021.

Program HDR projects 6 je praktický fotoeditor, který pro vylepšení snímků prostřednictvím HDR optimalizace nabízí řadu filtrů, efektů a předpřipravených šablon a umožňuje i ruční doladění všech přednastavených parametrů. Plná verze - Chip 12/2021.

Program CheckDrive zkontroluje stav pevného disku počítače a včas varuje před hrozící ztrátou dat. Plná verze - Chip 12/2021.

<< <   1   > >>

Nová generace NVMe SSD disků Western Digital přináší podporu rychlejší sběrnice PCIe 4.0 a lepší energetickou účinnost.

Nový přírůstek populárních a úspěšných sportovních hodinek přichází na trh po roce a půl od uvedení modelu GT2 Pro. Vzhledově ale vycházejí…

Po roce uvádí Realme na trh novou “číselnou” řadu smartphonů s označením Realme 9. V jejím rámci budou k dostání dva modely, které…
Komerční sdělení