Menu
On-line DVD

On-line DVD

?

On-line DVD je internetová verze fyzického disku Chip DVD. Po přihlášení pomocí uživatelského účtu můžete stahovat jak jednotlivé programy, tak i celý ISO obraz DVD. Přístup k příslušným DVD mají ke svým účtům automaticky přidělený předplatitelé tištěného a kombi předplatného Chipu a čtenáři digitálního Chipu z e-shopu www.chip.cz/digi. Čtenáři nakupující přímo v mobilní aplikaci Chip CZ a v Alza Media získají přístup pomocí DVD kódu. Jak to funguje >>

Chip DVD 10/2019
Koupit vydání

Chip DVD 9/2019
Koupit vydání

Chip DVD 8/2019
Koupit vydání

Chip DVD 7/2019
Koupit vydání

Chip DVD 6/2019
Koupit vydání

Chip DVD 5/2019
Koupit vydání

Chip DVD 4/2019
Koupit vydání

Chip DVD 3/2019
Koupit vydání

Chip DVD 2/2019
Koupit vydání

Chip DVD 1/2019
Koupit vydání

Přístup k On-line DVD

1. Tištěné a kombinované předplatné. Přístup k příslušným vydáním On-line DVD mají ke svým účtům automaticky přidělený všichni předplatitelé tištěného a kombinovaného předplatného Chipu u distributorů tisku SEND (ČR) a Magnet Press (SK). K přístupu na On-line DVD není potřeba DVD kód. Předplatitel je o přidělení přístupu k uživatelskému účtu na webu Chipu a k On-line DVD informován po úhradě předplatného (ČR 2-3 pracovní dny, SK - do 14 dnů). Přístup je svázán vždy s e-mailem, který zákazník použil při objednávce u distributora tisku. Pokud se při importu z databaze od distributora tisku zjistí, že zákazník už má zaregistrovaný účet na webu Chipu, je přistup přiřazen k tomuto účtu. V opačném případě je mu zřízen účet a e-mailem odeslána zpráva se strojově vygenerovaným heslem.

2. Digitální vydaní a předplatné: Přístup k příslušným vydáním On-line DVD mají ke svým účtům automaticky přidělený všichni čtenáři digitálního Chipu pořízeného v e-shopu www.chip.cz/digi. K přístupu na On-line DVD není potřeba DVD kód.

3. Nákupy v mobilní aplikaci Chip CZ: Čtenáři digitálního Chipu, kteří si ho zakoupili přímo v mobilní aplikaci Chip CZ pro Android/iOS prostřednictvím obchodu Googlu/Applu, se k On-line DVD dostanou zadáním svého e-mailu do formuláře na straně 55 v digitálním časopisu. Obratem jim dorazí zpráva s DVD kódem, který po aktivaci na této stránce výše odemkne přístup k příslušnému vydání. 

4. Alza Media: Čtenáři digitálního Chipu z Alza Media dostanou po nákupu časopisu na jejich e-mail registrovaný u Alzy automatickou zprávu, která bude obsahovat DVD kód pro přístup k On-line DVD. Aktivovaný kód na této stránce výše pak odemkne přístup k příslušnému vydání.

 TIP:  Přístup k On-line DVD není možné přidělit k tištěným vydáním zakoupeným na stánku a u nepodporovaných prodejců předplatného. Objednejte si jedno tištěné vydání Chipu u předplatitelské služby SEND (www.chip.cz/postou) za 179,99 Kč. Stanete se „jednoměsíčním“ předplatitelem i s přístupem k On-line DVD. Časopis obvykle dorazí do schránky do dvou pracovních dnů.

 Koupit přístup:  Přístup k On-line DVD nelze samostatně koupit. Lze však zakoupit digitální vydání Chipu za 99 Kč v e-shopu www.chip.cz/digi a k němu automaticky získat přístup k On-line DVD.

Přístup k předplaceným/přiděleným vydáním On-line DVD nemá časové omezení.


Co je ISO?: ISO obraz DVD je soubor s obsahem celého optického disku. Soubor ISO je možné snadno vypálit na dvouvrstvé DVD (DVD-DL, 8,5 GB) nebo jej rozbalit na pevný disk, například pomocí programu WinRAR.

REGISTRACE PLNÝCH VERZÍ: U většiny plných verzí z Chipu je vyžadována registrace licence a navíc i on-line aktivace nainstalovaného programu s použitou licencí na serverech výrobce. Období, ve kterém je toto nutné provést, je uvedeno v popisu každé plné verze programu na Chip DVD a On-line DVD. Jde zpravidla o 40 dní od data vydání časopisu.

LICENČNÍ PODMÍNKY: Není-li uvedeno jinak, jsou plné verze programů z Chipu určeny pro jeden nekomerční počítač (pro jednoho uživatele) bez nároku na bezplatný update a technickou podporu. Licence je určena pouze pro majitele příslušného vydání časopisu Chip a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

BEZPEČNOST DAT: Data Chip DVD a On-line DVD jsou před publikováním vždy prověřena na výskyt virů osmi aktualizovanými antiviry. V případě, že váš antivir zahlásí podezření, může to být způsobeno skutečným problémem, který se objevil v průběhu času, nebo jen zapnutou hloubkovou heuristickou analýzou, která je citlivá na jakékoliv náznaky infekce a podezřelého chování. Pokud chcete mít jistotu, doporučujeme antivirové skenování pomocí serveru www.virustotal.com, kam příslušný soubor zašlete na kontrolu a obratem vidíte jeho stav z pohledu více než 60 antivirů. Software, u kterého si nejste jisti bezpečností, určitě nepoužívejte!


Reklamace nedostupnosti přístupu k On-line DVD

Ověření přístupu k On-line DVD: Pokud si chcete ověřit přístup ke službě On-line DVD, přihlaste se pomocí svého e-mailu a hesla ke svému účtu na www.chip.cz a vše zkontrolujte. V uživatelském učtu v položce »Moje nákupy« najdete detaily všech vašich předplatných, nákupů a aktivovaných DVD kódů. Pokud neznáte nebo zapomenete přístupové heslo, můžete využít funkci »Zapomenuté heslo« v nabídce uživatelského účtu.

Reklamace nedostupnosti přístupu k On-line DVD v ČR pro tištěné/kombi předplatné: Kontaktujte helplinku SEND 225 985 225 (po–pá: 8 – 18.00 hod.) a ověřte si svůj e-mail v zákaznickém účtu. Veškeré změny do přístupu k On-line DVD se promítnou zpravidla do 24 hodin a budete o tom informováni e-mailem. Pokud znáte své přístupové údaje v účtu u společnosti Send, můžete ve většině případů změny realizovat přímo ve svém účtu >>

Reklamace nedostupnosti přístupu k On-line DVD v SR pro tištěné/kombi předplatné: Kontaktujte helplinku MAGNET PRESS +421 02/67 20 19 31-33 (po–pá: 8 – 16.00 hod.) a ověřte si nebo si nechte přidat e-mail do svého zákaznického účtu. Veškeré změny do přístupu k »On-line DVD« se promítnou zpravidla do 7 dnů a budete o tom informováni e-mailem. Předplatitelé, kteří objednávali časopis v e-shopu, mohou ve většině případů změny realizovat přímo ve svém účtu >>

Rozšířená nápověda >>

 

Pokračování článku