Menu
»On-line DVD«

»On-line DVD«

Služba »On-line DVD« je určena pro aktivní předplatitele časopisu Chip. Díky ní si mohou stáhnout on-line plné verze programů a zajímavý software ke článkům z časopisu. Jde o řešení, které ocení zejména majitelé počítačů bez DVD mechaniky. Ve službě je vždy dostupné aktuální a dvě předchozí čísla, u kterých je zaručena platnost registrací plných verzí.

Přístup k »On-line DVD« je možný pouze po přihlášení na těchto stránkách, kdy dojde k ověření rozsahu vašeho tištěného předplatného a přidělení přístupu k předplaceným vydáním. Tento přístup je vždy provázán na váš e-mail uvedený v zákaznickém účtu u distributora předplatného tisku, společnosti www.send.cz. Pokud se tedy chcete přihlásit k »On-line DVD«, použijte stejný e-mail. Při prvním přístupu, nebo pokud neznáte heslo, využijte funkci »Zapomenuté heslo«.

l Jak na to:   Přihlaste se a vraťte na tuto stránku. Oprávněným předplatitelům se zpřístupní příslušná »On-line DVD«.

 


Pokud nakupujete nebo předplácíte digitální časopis prostřednictvím e-shopu Chipu, můžete rovněž používat službu »On-line DVD«. Použijte stejné přihlašovací údaje.

Majitelé kombinovaného předplatného (ČR a SR) obdrží přihlašovací údaje k digitální verzi Chipu obvykle do 24 hodin po připsání úhrady na e-mail uvedený ve formuláři objednávky. Tyto přihlašovací údaje jsou shodné i s přístupem do služby »On-line DVD«.

Tato služba není dostupná pro tištěné předplatné na Slovensku z důvodu zákonných omezení poskytování osobních dat (e-mailových adres) od distributora tiskovin.

Tato služba není dostupná pro nákupy a předplatné digitálního Chipu provedených pomocí nákupních tlačítek přímo v aplikacích Chip CZ pro iPhony/iPady nebo Androidy. Platby probíhají prostřednictvím App Store nebo Google Play, což jsou naprosto oddělené obchody.

Reklamace nedostupnosti »On-line DVD« pro tištěné předplatné v ČR. Nejprve proveďte kontrolou vašeho zákaznického účtu na www.send.cz. Přístupové údaje k tomuto účtu najdete na zaslaném dokladu (faktuře) za předplatné Chipu ve spodní části, případně pokud znáte e-mail, tak si přihlašovací údaje můžete obnovit prostřednictvím funkce »Zapomněli jste heslo?« v přihlašovacím menu. Následně ve svém účtu zkontrolujte, zda máte správně vyplněný e-mail. Pokud si nevíte rady, doporučujeme kontaktovat zákaznickou linku distributora 225 985 225 (po–pá: 8 – 18.00 hod.). Pokud změníte kontaktní e-mail ve svém účtu na www.send.cz, je vám zpravidla do druhého dne na nový e-mail doručena zpráva o změnách přístupu k »On-line DVD«. V případě, že jste předplatné koupili jako dárek jiné osobě a neuvedli jste její e-mail, je přístup k službě »On-line DVD« přidělen k e-mailu plátce předplatného. Přidání nebo změnu e-mailu obdarovaného lze provést pouze telefonicky na výše uvedené zákaznické lince distributora.

Další nápověda >>