Menu
»On-line DVD«

»On-line DVD«

Služba »On-line DVD« je určena pro aktivní předplatitele časopisu Chip. Díky ní si mohou stáhnout plné verze programů a zajímavý software ke článkům z časopisu přímo z těchto stránek. Jde o řešení, které ocení zejména majitelé počítačů bez DVD mechaniky i ti, kterým se z jakéhokoliv důvodu už nechce pracovat s optickým nosičem nebo jsou na cestách a fyzický DVD nemají po ruce. Ve službě je vždy dostupné aktuální vydání a dvě předchozí čísla.

1. Tištěné a KOMBI předplatné : Přístup k »On-line DVD« je možný pouze po přihlášení. Přístup je vždy svázán s vaším e-mailem uvedeným v zákaznickém účtu u distributora předplaceného tisku www.send.cz. Pokud se chcete přihlásit k »On-line DVD«, použijte stejný e-mail. Pokud neznáte heslo, využijte funkci »Zapomenuté heslo«.
llll Tato služba není dostupná pro tištěné předplatné na Slovensku z důvodu zákonných omezení poskytování osobních dat (e-mailových adres) od distributora tiskovin.

2. Digitální předplatné : Pokud nakupujete nebo předplácíte digitální časopis prostřednictvím e-shopu Chipu, můžete pro přístup k »On-line DVD« použít stejné přihlašovací údaje.
llll Tato služba není dostupná pro předplatitele digitálního Chipu v obchodech App Store (iPhone, iPad), Google Play (Android) a Alza Media.

l Jak na to: Přihlaste se a následně se vraťte na tuto stránku. Pokud jste aktivním předplatitelem, zpřístupní se vám příslušná »On-line DVD«.


Reklamace nedostupnosti »On-line DVD« pro tištěné a KOMBI předplatné. Nejprve proveďte kontrolou vašeho zákaznického účtu na www.send.cz. Vaše přístupové údaje najdete na zaslaném dokladu (faktuře) za předplatné Chipu ve spodní části, případně pokud znáte e-mail, tak si je můžete obnovit prostřednictvím funce »Zapomněli jste heslo?« v přihlašovací obrazovce na www.send.cz. Následně ve svém účtu zkontrolujte, zda máte správně vyplněný »e-mail«. Pokud e-mail doplníte nebo změníte, je vám do druhého dne doručena zpráva o změnách přístupu k »On-line DVD«. Pokud si nevíte rady, doporučujeme se obrátit telefonicky na reklamační oddělení na číslech 225 985 225 nebo 777 333 370 v pracovní dny v časech 8:00 – 18:00. V případě, že jste předplatné koupili jiné osobě a neuvedli jste e-mail, je možné kontrolu/doplnění/změnu tohoto e-mailu provést pouze telefonicky na uvedených číslech.


AVG Internet Security pro Chip

Licenci AVG Internet Security pro Chip je nutné každý měsíc prodloužit novým licenčním číslem (instalace). Díky této službě mohou čtenáři Chipu používat nejnovější verzi AVG zcela zdarma nepřetržitě již patnáctým rokem. Výbava verze pro Chip je identická s aktuální komerční verzí v ceně 1 199 Kč. Pro registrace programů z Chipu doporučujeme si zřídit e-mail ve službě Google Mail, pouze pro tyto účely. Předejdete většině registračních problémů!