Menu
CHIP Speedtest
»On-line DVD«

»On-line DVD«

?

Služba »On-line DVD« je určena pro aktivní předplatitele časopisu Chip. Díky ní si mohou stáhnout plné verze a zajímavý software umístěný na Chip DVD.

Přístup k »On-line DVD« je automaticky přidělen ve stejném rozsahu jako je předplatné Chipu u distributorů tisku společností SEND (ČR) nebo MAGNET PRESS (SR). Zákazník je o přidělení přístupu informován zprávou na e-mail uvedený u svého distributora.


Reklamace nedostupnosti v ČR: Kontaktujte helplinku SEND 225 985 225 (po–pá: 8 – 18.00 hod.) a ověřte si e-mail ve svém zákaznickém účtu. Veškeré změny se promítnou do přístupu zpravidla do 24 hodin a budeme vás o tom informovat e-mailem. Žádosti o změny můžete také zasílat na e-mail chip@send.cz a pokud máte přístupové údaje, můžete změny realizovat přímo ve svém účtu >>

Reklamace nedostupnosti v SR: Kontaktujte helplinku MAGNET PRESS +421 02/67 20 19 31-33 (po–pá: 8 – 16.00 hod.) a ověřte si nebo si nechte přidat e-mail do svého zákaznického účtu. Veškeré změny se promítnou do přístupu zpravidla do 7 dnů a budeme vás o tom informovat e-mailem. Žádosti o změny můžete také zasílat na e-mail predplatne@press.sk. Předplatitelé, kteří objednávali časopis v e-shopu, mohou změny realizovat přímo ve svém účtu >>


Přístup k »On-line DVD« je přidělen i předplatitelům digitálního a kombinovaného (papír + digi) předplatného. Tato služba není dostupná pro nákupy a předplatná digitálního Chipu v obchodech App Store, Google Play a Alza Media.

Další nápověda >>