Menu
CHIP Speedtest
On-line DVD

On-line DVD

?

On-line DVD je internetová verze fyzického disku Chip DVD. Po přihlášení pomocí uživatelského účtu můžete stahovat jak jednotlivé programy, tak i celý ISO obraz DVD. Přístup k příslušným vydáním On-line DVD mají předplatitelé tištěného a kombi předplatného Chipu a čtenáři digitálního Chipu z e-shopu www.chip.cz/digi. Od vydaní 02/21 také čtenáři nakupující v mobilní aplikaci Chip CZ a v Alza Media. Více o přístupu >>

Chip DVD 10/2019
Koupit vydání

Chip DVD 9/2019
Koupit vydání

Chip DVD 8/2019
Koupit vydání

Chip DVD 7/2019
Koupit vydání

Chip DVD 6/2019
Koupit vydání

Chip DVD 5/2019
Koupit vydání

Chip DVD 4/2019
Koupit vydání

Chip DVD 3/2019
Koupit vydání

Chip DVD 2/2019
Koupit vydání

Chip DVD 1/2019
Koupit vydání

Přístup k On-line DVD

1. Tištěné a kombinované předplatné. Přístup k příslušným vydáním On-line DVD mají automaticky přidělený všichni předplatitelé tištěného a kombinovaného předplatného Chipu u distributorů tisku SEND (ČR) a Magnet Press (SK).

Zákazník je o přidělení přístupu k uživatelskému účtu na webu Chipu a k On-line DVD informován po úhradě předplatného (ČR 2-3 pracovní dny, SK - do 14 dnů). Přístup je svázán vždy s e-mailem, který zákazník použil při objednávce u distributora tisku. Pokud se při automatické kontrole zjistí, že jeho e-mailová adresa ještě nebyla použita pro registraci na webu Chipu, je zákazníkovi doručena informační zpráva se strojově vygenerovaným heslem pro první přístup. Pokud už zákazník zaregistrovaný účet na webu Chipu má, je přistup přiřazen k tomuto účtu.

2. Digitální vydaní a předplatné: Přístup k příslušným vydáním On-line DVD mají automaticky přidělený všichni čtenáři digitálního Chipu pořízeného v e-shopu www.chip.cz/digi.

3. NOVÉ Nákupy v aplikaci Chip CZ: Čtenáři digitálního Chipu, kteří si ho zakoupili přímo v mobilní aplikaci Chip CZ pro Android/iOS prostřednictvím obchodu Googlu/Applu, se k On-line DVD dostanou zadáním svého e-mailu do formuláře na straně 55 v digitálním časopisu. Obratem jim dorazí zpráva s DVD kódem, který po aktivaci na této stránce výše odemkne přístup k příslušnému vydání. 

4. NOVÉ Alza Media: Čtenáři digitálního Chipu z Alza Media dostanou po nákupu časopisu na jejich e-mail registrovaný u Alzy automatickou zprávu, která bude obsahovat DVD kód pro přístup k On-line DVD. Aktivovaný kód na této stránce výše pak odemkne přístup k příslušnému vydání.

Omezení přístupu: Přístup k On-line DVD není možné přidělit k tištěným vydáním zakoupeným na stánku a u nepodporovaných prodejců předplatného.

TIP: Pokud si chcete koupit jedno tištěné vydání a zároveň k němu získat přístup k On-line DVD, objednejte si časopis u předplatitelské služby SEND (www.chip.cz/postou). Stanete se tak „jednoměsíčním“ předplatitelem s registrací a přístupem k On-line DVD. Cena zůstává stejná jako na stánku (179,99 Kč), poštovné je zdarma. Časopis obvykle dorazí do schránky do dvou pracovních dnů.

TIP: Přístup k On-line DVD nelze samostatně koupit. Lze však zakoupit digitální vydání Chipu za 99 Kč v e-shopu www.chip.cz/digi a k němu automaticky získat přístup k On-line DVD.

Přístup k předplaceným/přiděleným vydáním On-line DVD nemá časové omezení.

Náměty a připomínky k On-line DVD pište na chip@chip.cz.


Co je ISO?: ISO obraz DVD je soubor se speciální formou optického disku. Soubor ISO je možné snadno vypálit na dvouvrstvé DVD (DVD-DL, 8,5 GB) nebo jej rozbalit na pevný disk, například pomocí programu WinRAR.

REGISTRACE PLNÝCH VERZÍ: U většiny plných verzí z Chipu je vyžadována registrace licence a navíc i on-line aktivace nainstalovaného programu s použitou licencí na serverech výrobce. Období, ve kterém je toto nutné provést, je uvedeno v popisu každé plné verze programu na Chip DVD a On-line DVD. Jde zpravidla o 40 dní od data vydání časopisu.

LICENČNÍ PODMÍNKY: Není-li uvedeno jinak, jsou plné verze programů z Chipu určeny pro jeden nekomerční počítač (pro jednoho uživatele) bez nároku na bezplatný update a technickou podporu. Licence je určena pouze pro majitele příslušného vydání časopisu Chip a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

BEZPEČNOST DAT: Data Chip DVD a On-line DVD jsou před publikováním vždy prověřena na výskyt virů osmi aktualizovanými antiviry. V případě, že váš antivir zahlásí podezření, může to být způsobeno skutečným problémem, který se objevil v průběhu času, nebo jen zapnutou hloubkovou heuristickou analýzou, která je citlivá na jakékoliv náznaky infekce a podezřelého chování. Pokud chcete mít jistotu, doporučujeme antivirové skenování pomocí serveru www.virustotal.com, kam příslušný soubor zašlete na kontrolu a obratem vidíte jeho stav z pohledu více než 60 antivirů. Software, u kterého si nejste jisti bezpečností, určitě nepoužívejte!


Reklamace nedostupnosti přístupu k On-line DVD

Ověření přístupu k On-line DVD: Pokud si chcete ověřit přístup ke službě On-line DVD, přihlaste se pomocí svého e-mailu a hesla ke svému účtu na www.chip.cz a vše zkontrolujte. V uživatelském učtu v položce »Moje nákupy« najdete detaily všech vašich předplatných, nákupů a aktivovaných DVD kódů. Pokud neznáte nebo zapomenete přístupové heslo, můžete využít funkci »Zapomenuté heslo« v nabídce uživatelského účtu.

Reklamace nedostupnosti přístupu k On-line DVD v ČR pro tištěné/kombi předplatné: Kontaktujte helplinku SEND 225 985 225 (po–pá: 8 – 18.00 hod.) a ověřte si svůj e-mail v zákaznickém účtu. Veškeré změny do přístupu k On-line DVD se promítnou zpravidla do 24 hodin a budete o tom informováni e-mailem. Pokud znáte své přístupové údaje v účtu u společnosti Send, můžete ve většině případů změny realizovat přímo ve svém účtu >>

Reklamace nedostupnosti k On-line DVD v SR pro tištěné/kombi předplatné: Kontaktujte helplinku MAGNET PRESS +421 02/67 20 19 31-33 (po–pá: 8 – 16.00 hod.) a ověřte si nebo si nechte přidat e-mail do svého zákaznického účtu. Veškeré změny do přístupu k »On-line DVD« se promítnou zpravidla do 7 dnů a budete o tom informováni e-mailem. Předplatitelé, kteří objednávali časopis v e-shopu, mohou ve většině případů změny realizovat přímo ve svém účtu >>

Rozšířená nápověda >>

 

Pokračování článku