Menu
CHIP Speedtest

PRÁVĚ V PRODEJI

Přehled připojení k internetu a VOIP operátorů

26.05.2008 13:00 | Pavel Trousil 0

PŘEHLED PŘIPOJENÍ K INTERNETU A VOIP OPERÁTORŮ

Chip vám pravidelně přináší přehled nejlevnějších nebo nejvýhodnějších datových služeb. Surfování na internetu, nebo volání VoIP, s námi budete mít přehled, která služba je nejvýhodnější.

Nejvýhodnější Internet ADSL

S předvánočním bojem začíná O2, naděluje již od října. K Internet ADSL nabízí digitální fotoaparát, iPod Shuflfe nebo barevnou tiskárnu. Podmínky jsou však docela ošemetné.

Nejlevnější Internet ADSL

Ke konci roku nabídne ADSL také T-Mobile. Na svých stránkách už dokonce zveřejnil ceny. Zatím však nic nenasvědčuje tomu, že ceny za připojení se budou snižovat.

Internet přes kabelovou televizi

U UPC se neděje vůbec nic. Nelze ani očekávat, že by se v nejbližších měsících zlevňovalo. Zajímavé jsou cenové balíčky internetu a kabelové televize.

Vysokorychlostní mobilní internet

Tabulku mobilního připojení jsme pro vás zjednodušili. Jednotlivé tarify jsou řazeny vzestupně podle ceny, kromě maximální teoretické rychlosti uvádíme i reálnou rychlost, která je mnohem důležitější. V tabulce jsou navíc veškeré dostupné tarify všech čtyř operátorů.

Nejvýhodnější VoIP operátoři

Novinkou měsíce je služba od Casablancy. Tento operátor sice přišel s nabídkou pozdě, na druhou stranu nabízí řadu zajímavých funkcí, jako je hlasový průvodce, nahrávání hovorů do formátu MP3, elektronický fax a další. Díky velmi progresivní cenové politice se operátor dostal hned na druhé místo.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
Dokumenty ke stažení

Komentáře

K tomuto článku dosud nebyly žádné komentáře přidány.

Komerční sdělení