Menu

Volejte levněji!

Volejte levněji!

Voice over Internet Protocol  - Je to až neuvěřitelné, co si i v současnosti může dovolit komunikační gigant Telecom! Přestože by každý z nás čekal jednání spíše opačného rázu, další nepochopitelné zdražení bylo schváleno i Českým telekomunikačním úřadem.
Text: Jan Řezáč

Apelujeme tedy na ty z vás, kteří stále vlastníte pevnou telefonní linku a máte solidní připojení k internetu: Neplaťte víc, než je bezpodmínečně nutné a přejděte raději na VoIP čili internetovou telefonii. Vždyť v některých případech činí úspory až 400 %!
Veškeré tyto poznatky nás vedly k tomu, abychom vám ulehčili volbu, zda na internetovou telefonii přejít, nebo ne. Pokud jste měli obavy z toho, že se jedná o složitou záležitost se spoustou zařizování a běhání po úřadech, po přečtení článků, které jsme pro vás v rámci tématu Chipu připravili, z vás jistě veškerý ostych spadne a budete nadšeni. Seznámíme vás s celkovou problematikou, nahlédnete do nejbližší budoucnosti, vyberete si z devíti atraktivních telefonních aparátů, které jsme pro vás otestovali, seznámíte se s jednotlivými operátory a nahlédnete do jejich ceníků. Pokud nehodláte utrácet peníze za aparát, otestovali jsme pro vás také softwarovou alternativu. Ta má ale tu nevýhodu, že vyžaduje stále zapnutý počítač. Toto téma je natolik rozsáhlé a hlavně vděčné, že jsme se rozhodli zvolit jej i jako téma Chip DVD. Na DVD jsme pro vás tedy připravili veškerý potřebný software a doplňující články například o tom, jak volat zdarma do zahraničí.
V dnešní době už není problém mít pevné telefonní číslo, které je nasměrováno na váš počítač. Není tedy lákavé volat do Spojených států třeba za sedmdesát haléřů? Tak proč ještě váháte?


Dokumenty ke stažení