Menu
CHIP Speedtest

Co si přečtete příště

Co si přečtete příště

Chip 2/07 vyjde 26.1.2007

O čem si přečtete v únoru

NEJLEPŠÍ DVD REKORDÉR

DVD rekordérů je už v nabídce našich prodejců opravdu hodně a my vám pomůžeme vybrat ten nejlepší. Otestovali jsme DVD rekordéry s pevný diskem (s kapacitou až 400 GB!), na který se vejdou hodiny a hodiny videozáznamu a díky němuž je přehrávání velmi pohodlné. Rekórdéry jsme podrobili náročnému testu jak v oblasti kvality obrazu a zvuku, tak v oblasti hlučnosti a jednoduchosti obsluhy.

NÁSTROJE PRO UKLÁDÁNÍ STREAMOVANÉHO VIDEA Z INTERNETU

Se zrychlováním připojení k internetu roste i obliba streamovaného videa. Jak ale streamovaná videa dostat natrvalo do vašeho počítače? Připravili jsme pro vás srovnávací test aplikací, které umí video přehrávané v internetovém prohlížeči uložit na pevný disk, odkud jej pak můžete spouštět i bez připojení k internetu.

BALÍČEK PRO BEZSTAROSTNÁ WINDOWS XP

Dnešní letadla už většinou řídí autopilot. Pilot jednoduše zadá do palubního počítače start a cíl a nechá stroj, aby většinu práce udělal za něj. Podobně můžete řídit i svá Windows: s vaší osobní řídicí centrálou provede váš systém všechny důležité úlohy samostatně – od úklidu pevného disku až po nahrání televizního vysílání v předem určeném čase. Chip vám příště ukáže, jak je to jednoduché.

DEVATENÁCT PALCŮ

Patnáctipalcové monitory pomalu vyklízejí pole větším rozměrům. Cena devatenáctipalcových modelů poklesla natolik, že pokud přemýšlíte o novém monitoru, můžete přeskočit i sedmnáctky a jít rovnou do větších rozměrů. Ukážeme vám, z čeho můžete vybírat a jaké jsou nejlepší produkty na trhu.

CO VŠECHNO VYDRŽÍ?

Přenosné počítače jsou fajn, ale jsou dost náchylné na poškození. Když vám notebook
upadne na zem, většinou se rozbije displej, často se poškodí i další komponenty (disk, základní deska) nebo se rozbije celý kryt. Přenosným počítačům nesvědčí ani voda, bahno, velké teplo… Existují však i vysoce odolné modely notebooků určené do extrémních podmínek – do války, na stavbu, do hor…

NEJBEZPEČNĚJŠÍ SURFOVÁNÍ

V minulém čísle jsme vám představili nejnovější verze populárních browserů. Internet je ale občas nebezpečné místo. V příštím čísle vám proto ukážeme, který z nových webových prohlížečů vám nabídne nejbezpečnější surfování...

Pozn.: Redakce si vyhrazuje právo na případné změny.


Dokumenty ke stažení
Komerční sdělení