Menu

Co si přečtete příště

Co si přečtete příště

Chip 4/07 vyjde 30.3.2007
O čem si přečtete v dubnu

Microsoft Windows Vista

I vy jste uvažovali o Vistě?

Je váš počítač dostatečně silný? Poběží ještě všechny vaše programy? Jak svá data bezpečně přenesete do nového systému? To všechno jsou otázky, na které by měli znát odpovědi ještě před přestupem. Chip vám na tyto otázky odpoví.

Nástroje pro zpracování videa

Videostřih za 3000 korun

Nové kamery, nové formáty, nová média – s tím vším se musí vypořádat dobrý nástroj na zpracování videa. Zároveň musí být jeho používání jednoduché, aby si s ním poradil i příležitostný filmař. Splňují tyto požadavky současné střihové programy? Chip přinese test nejlepších nástrojů.

Programy pro USB flash disky

Geniální nástroje pro práci s USB pamětmi

Chip vám poradí, jak si ze své USB paměti vytvoříte záchranný disk s antivirovým programem, mobilní kancelář s programovým kancelářským balíkem, PDF nástrojem, poštovním programem a plánovačem nebo třeba telefonní ústřednu s přenosným programem Skype, softwarovým SIP telefonem a instant messengerem.

Další témata:

DirectX 10

Společně s Vistou přichází i nové grafické aplikační rozhraní DirectX 10 a grafické karty už tu také jsou. Dozvíte se, jak DirectX vlastně funguje a co je v něm nového.

Inkoustové tiskárny v testu

Inkoustové tiskárny jsou populární především díky své velmi nízké ceně. Pomůžeme vám při výběru té správné.

Na internet za zábavou

Noviny jste si už přečetli a nevíte, kde na internetu hledat zdroj zábavy? My ta správná místa známe a určitě se pobavíte.

Kde nakupovat

Internetové prodejny jsou stále populárnější a svoje ceny na internetu uvádějí i obchody kamenné. Na webu ale najdete i vyhledávače, které vám pomůžou najít, kde nakoupit nejlevněji.

Pozn.: Redakce si vyhrazuje právo na případné změny.


Dokumenty ke stažení