Menu
CHIP Speedtest

Co si přečtete příště

Co si přečtete příště

Chip 5/07 vyjde 27.4.2007
O čem si přečtete v květnu

Hardwarové potíže? Známe léky!

Byl by to krásný svět: Koupíte si výkonný počítač, vybalíte jej a hned se s ním pustíte do díla. A celá léta pak pracujete bez jakýchkoliv problémů, stejně jako s ostatními přístroji – tiskárnou, digitálním fotoaparátem nebo notebookem. Jenže počítače ze dne na den začnou trucovat – bez zjevného důvodu ustrne obraz na displeji nebo „zamrzne“ celé PC, tiskárna nepřenese na papír ani kapku barvy, notebook dělá rámus.

Multimédia v celé síti

O aplikaci Nero MediaHome se toho mnoho nedočtete. Nikde není příliš propagována, nikde nejsou vyzdvihovány její vlastnosti. Vypadá to, že možnosti tohoto programu zatím nebyly doceněny. Nebude to však trvat dlouho a UPnP se stane další masovou technologií určenou do obývacích pokojů.

Paměti není nikdy dost

Sotva jsme nějak slušně rozpohybovali systém Windows XP a ten s 512 megabajty, nebo dokonce s gigabajtem paměti docela dobře funguje, už je tu další systém Vista, který si však řekne o mnohem víc. Jakou paměť si vybrat pro rozšíření, to vám poradíme v příštím čísle. Nezapomeneme ani na paměti USB flash, které mohou systému Vista pomoci k rychlejšímu startu a obecně jsou praktické.

Další témata:

HD video na PC

Blu-ray a HD-DVD přinášejí doposud nepoznaný prožitek z filmů – a nyní výhodně i na počítači. Otestujeme pro vás první softwarové přehrávače určené pro milovníky vysokého rozlišení.

Antispamová řešení

Každý z nás se zcela jistě intenzivně věnuje boji proti spamu. Poradíme vám, jak tento boj vyhrát a ušetřený čas strávit lépe...

Vypal!

Vypalovačky Blu-ray a na CeBITu poprvé představené HD-DVD zapisovatelné mechaniky už jsou sice tu, jsou však stále ještě drahé a drahá jsou hlavně média, která jsou pro ně určena. Ještě nějakou dobu se tedy budeme muset spolehnout na DVD vypalovačky a DVD média, a tak vám možná přijde vhod náš srovnávací test DVD mechanik.

Ingliš is ízy

Neumíte anglicky? Hledáte zdroje informací v zahraničí? Máme pro vás zajímavé řešení vašich problémů...

Pozn.: Redakce si vyhrazuje právo na případné změny.


Dokumenty ke stažení
Komerční sdělení