Menu

Co si přečtete příště

Co si přečtete příště

Chip 8/07 vyjde 27.7.2007
O čem si přečtete v srpnu

Tisk v domácí síti

Několik počítačů v domácnosti – to už dnes není žádná výjimka. I v takové domácí síti (LAN, nebo i WLAN) potřebujete sdílet některá zařízení, jako třeba tiskárnu. Poradíme vám, jak nejlépe zařídit tisk v síti, a pomůžeme vám vybrat nejlepší tiskárnu do zasíťované domácnosti nebo malé kanceláře.

Data na věčné časy

Jak dlouho vydrží data na pevném disku, DVD, disketě nebo flash paměťové kartě? Nové výzkumy ukazují, že bohužel moc dlouho ne – někdy pouze pár let. Přesto existují data, která byste chtěli zachovat téměř na věčné časy.Chip vám pomůže najít správnou cestu, jak uchovat fotografie, videa a e-maily co nejdéle a v co nejlepší kvalitě.

Nejlepší fotosběrny

Léto je v plném proudu a na discích či paměťových kartách se vám začínají hromadit stovky fotografických „úlovků“. My vám poradíme, jak je upravit do ideální podoby a kam je odeslat, abyste z nich dostali ty nejlepší a nejlevnější „papírové“ fotografie.

Další témata:

3MP3 do auta

Mysleli jste si, že vaše autorádio nepřehraje soubory MP3? Nebo že k němu nepřipojíte iPod či jiný oblíbený přehrávač? Přesvědčíme vás o opaku. Vašeho plechového miláčka naučíme přehrávat jakoukoliv hudbu. Na cestu do Chorvatska si už nebudete muset brát hromady kazet nebo CD ani nebudete muset poslouchat rakouská jódlující rádia.

3Virtualizační nástroje

Surfování rychlé a bezpečné jako nikdy dříve. Nový operační systém Windows Vista vyzkoušíte bez změny bootmanageru, bez systémových problémů a bez hrozby poškození stabilních XP. I neznámý software vyzkoušíte zcela bez rizika – tedy za předpokladu, že pracujete na virtuálním počítači. Bezplatné nástroje pro vytvoření virtuálního počítače jsme pro vás otestovali.

3Poslední záchrana

Windows nechtějí nastartovat a vy nemáte provedenu zálohu důležitých dat? Místo bootování vidíte jen modré obrazovky? Máme pro vás řešení. Na záchranném Chip DVD naleznete nástroje, které vám pomohou tento problém vyřešit, i když už jsou Windows mrtvá a vy jste se vzdali poslední naděje.

Pozn.: Redakce si vyhrazuje právo na případné změny.


Dokumenty ke stažení