Menu
CHIP Speedtest

Přehled připojení k internetu a VOIP operátorů

PŘEHLED PŘIPOJENÍ K INTERNETU A VOIP OPERÁTORŮ

Chip vám pravidelně přináší přehled nejlevnějších nebo nejvýhodnějších datových služeb. Surfování na internetu, nebo volání VoIP, s námi budete mít přehled, která služba je nejvýhodnější.    

Nejvýhodnější Internet ADSL    

Změny v cenících se tento měsíc nekonaly. Máte-li potíže s ADSL,doporučujeme vám   navštívit  stránku www.techzona.cz, kde je podpora pro zákazníky O2 a kde se nachází vše potřebné ke zprovoznění ADSL.                               

Nejlevnější Internet ADSL     

Nejlevnější internet se prakticky vůbec  nevyplácí. 2  Mb/s  jsou opravdu málo, žalostný je i upload. Kdo chce využívat výhod Webu 2.0,ten si musí připlatit.                 

Internet přes kabelovou televizi    

U UPC se neděje vůbec nic. Nelze ani očekávat, že by se v nejbližších měsících zlevňovalo. Zajímavé jsou cenové balíčky internetu a kabelové televize.                               

Vysokorychlostní mobilní internet   

U:fon začíná mít potíže. Ačkoliv to nerad přiznává, jeho kapacita sítě přestává stačit. Je pravda,že rychle staví nové základnové stanice, rychlost však  klesá každým dnem. Před koupí doporučujeme službu nejprve nezávazně vyzkoušet.                         

Nejvýhodnější VoIP operátoři   

Operátoři se začínají orientovat na firemní zákazníky. Tento měsíc představil zbrusu novou službu operátor GTS Novera. Jedná se o virtuální ústřednu určenou pro malé, střední i velké podniky. Kromě úspory peněz nabízí ústředna i unikátní služby, které  dosud „uměla" jen zařízení za stovky tisíc korun.                        

Veškeré ceny jsou uvedeny s DPH. Přehled byl aktualizován k datu 12. listopadu 2007.


Dokumenty ke staženíKomerční sdělení