Menu
CHIP Speedtest

Příště

Příště

Chip 1/08 vyjde 21.12.2007

O čem si přečtete v lednu:

Pevné disky a paměti

V našem novém speciálu se podrobně podíváme na všechny paměti počítače, především na pevné disky. Seznámíme vás s interními, externími, hybridními, flash, USB i SSD disky a podíváme se také na MP3 přehrávače nebo disky budoucnosti. Do kurzu se dostávají i NAS disky, například pro domácí multimediální síť.

Můj dům - mediální ráj

Video v obýváku, MP3 v kuchyni, digitální obrázky v pokoji pro hosty - všechno bezdrátově z jednoho pevného disku. Vlastně ani nepotřebujete počítač. Ukážeme vám, jak si doma sestavit ideální multimediální bezdrátovou síť a jaké přístroje v ní oceníte. Nezapomeneme ani na cenově výhodné řešení téměř pro každého.

Nástroje pro pevné disky

Jsou-li pneumatiky formule 1 příliš horké, zajede pilot do servisního boxu. V případě pevných disků je to podobné: nástroje popsané v našem článku vás ochraňují před problémy s pevnými disky a informují vás o jejich životnosti.

Další témata:

Základny pro Penryn

Uvedení nového intelovského procesoru máme za sebou, a tak pro vás připravujeme test základních desek, které si s tímto výkonným procesorem poradí. V našem expresním testu vás seznámíme s dvanácti moderními deskami.

Když hardware zraje u uživatelů

Mnozí výrobci zneužívají update firmwaru k tomu, aby nehotové přístroje dostali na trh co nejdříve. Hlavní je prodat, až poté si uživatelé odstraní největší chyby nahráním nového firmwaru. Chip vystopoval „nejzelenější hardwarové banány" a ukáže vám, kterým výrobkům se raději vyhnout, případně jak se jednoduše zbavit nedodělků.

Operace jádra

Kernel - jádro systému. To je to místo, které je zdrojem výkonu i potíží. Jádro systému Windows jsme podrobně prozkoumali a přineseme vám užitečné rady a tipy, jak jej vylepšit.

Olympiáda počítačů

Konec dohadům, čí počítač je rychlejší, který zobrazí více snímků ve hře a přehraje plynule HD Video. Přineseme vám návod, jak správně otestovat výkon počítače, ale také co dokáží prozradit benchmarky. Rychle tak zjistíte, zda je váš PC „HD Ready" nebo jak rychle na něm poběží Vista.

Pozn.: Redakce si vyhrazuje právo na případné změny.


Dokumenty ke staženíKomerční sdělení


Vyšel nový Chip! Nedostanete se do trafiky?

Objednejte si ho až domů. Poštovné zdarma.
Objednat aktuální číslo DIGI HNED