Menu

Nejlepší nástroje pro zálohu vašich dat

BLESKOVÝ NÁVOD

Nejlepší nástroje pro zálohu vašich dat

Čtyři možnosti, jak zabezpečit soubory - některé dokonce zdarma. Vedle zavedených nástrojů vám představíme dvě praktické webové služby. Prostřednictvím nich můžete ke svým souborům přistupovat odkudkoliv.

SOFTWARE

ACRONIS TRUE IMAGE 11 HOME

Ovládání nástroje Acronis True Image 11 Home je velmi intuitivní. Pro zálohování a obnovu souborů slouží ikona Záloha a obnova (1). Pomocí Try&Decide (2) můžete bez rizika vyzkoušet cokoliv v systému - poté se totiž rozhodnete, zda změny přijmout, nebo zda se vrátit k původnímu stavu. Po kliknutí na Diskové nástroje (3) získáte přístup k funkcím, jako je klonování disku, skartovač souborů nebo smazaní stop z Windows.
INFO: www.acronis.cz  

WINDOWS VISTA

Windows Vista již mají nástroj pro zálohu dat integrovaný. Kliknutím na Zálohovat soubory (1) zazálohujete jednotlivé soubory, jako jsou dokumenty nebo fotografie. Volbou Zálohovat počítač (2) se provede kompletní záloha celého počítače. A pokud se něco přihodí a je třeba soubory obnovit, je zde tlačítko Obnovit soubory (3).
INFO: www.microsoft.cz  

INTERNET

XDRIVE

On-line služba Xdrive nabízí 5GB prostor pro bezplatné uložení souborů. Pomocí položky Upload (1) nahrajete své soubory na server. Pod položkou My Xdrive (2) uvidíte soubory rozřazené podle kategorií. Máte-li v počítači nainstalovaný nástroj Auto Copy (3), složky Obrázky a Hudba z Dokumentů ve Windows se automaticky uloží na web.
INFO: www.xdrive.com  

ADRIVE

ADrive je opravdu štědrý - zadarmo nabízí 50 GB prostoru. Po kliknutí na Create Directory (1) vytvoříte složku, do které si nahrajete soubory. Maximálně 2GB soubor nahrajete po kliknutí na Upload Files (2). Nahrané soubory je možné prohlížet v Your Files (3). Soubory lze řadit podle velikosti, názvu i data přidání.
INFO: www.adrive.com


Dokumenty ke stažení