Menu

Přehled připojení k internetu a VoIP operátorů

Přehled připojení k internetu a VoIP operátorů

Chip vám pravidelně přináší přehled nejlevnějších nebo nejvýhodnějších datových služeb. Surfování na internetu, nebo volání VoIP, s námi budete mít přehled, která služba je nejvýhodnější.

NEJVÝHODNĚJŠÍ INTERNET ADSL

Nejvýhodnější Internet ADSL Obavy ze zhroucení ADSL se nepotvrdily. Operátoři zrušení limitů přežili bez ztráty kytičky. Podle měření serveru DSL.cz rychlost stahování nevybočovala z normálu.

NEJLEVNĚJŠÍ INTERNET ADSL

Nejlevnější Internet ADSL Největší akce na pořízení ADSL má tradičně O2. Pokud si ADSL pořídíte, budete šest měsíců platit polovinu paušálu.

HOSTING

Hosting Vybíráte placený hosting 2. domény, pro firemní prezentaci, nebo jen zájmové stránky? Náš přehled vám pomůže se zorientovat. Další nabídky naleznete na www.firmy.cz/webhosting.

VYSOKORYCHLOSTNÍ MOBILNÍ INTERNET

Vysokorychlostní mobilní internet U všech operátorů se zvedla reálná rychlost, což chválíme. Jen Vodafone nám moc radosti nedělá. U EDGE je průměrný download 111 kb/s a u GPRS 102 kb/s. To je prakticky zanedbatelný rozdíl, přitom v reálném provozu by EDGE mělo být až třikrát rychlejší. Až bude Vodafone prodávat iPhone, měl by EDGE zrychlit, jinak nebude možné s iPhonem plnohodnotně pracovat.

NEJVÝHODNĚJŠÍ VOIP OPERÁTOŘI

Nejvýhodnější VoIP operátoři Skvělou službu nabízí služba Ha-loo. Jedná se o zpětné volání - pro případ, že jste v zahraničí, chcete využít levného VoIP telefonování, ale nemáte přístup k internetu. Váš Ha-loo účet je možné nastavit tak, aby vám sám zavolal třeba do místní telefonní budky. Opravdu výborně vyřešená služba, podrobnosti najdete na stránce www.ha-loo.cz/smscall.


Veškeré ceny jsou uvedeny s DPH. Přehled byl aktualizován k datu 13. května 2008


Dokumenty ke staženíKomerční sdělení