Menu

Co si přečtete příště

Chip 8/08 vyjde 25.7.2008

Srovnávací test levných DSLR

ZRCADLOVKY

Ten, kdo to s fotografováním myslí vážněji, brzy se začne zajímat o digitální zrcadlovku – DSLR. Nabídka těchto přístrojů je široká a ceny jsou dostupné. V příštím Chipu vás tedy čeká srovnání zrcadlovek, jejichž cena se pohybuje od cca 10 do cca 25 tisíc korun.

Jedno na všechno

EXPRESNÍ TEST MULTIFUNKCÍ

Tisknou, kopírují, skenují a faxují – a navíc levně. Barevná multifunkční zařízení, která budeme testovat v srpnovém čísle, jsou totiž založena na laserové technologii, která je provozně mnohem úspornější než technologie inkoustová.

Nejčastější chyby

DESET PÁDŮ POČÍTAČE

Známe to všichni: softwarové a systémové chyby na PC nám jdou pěkně na nervy. Často ale právě v případě těch nejvíce obtěžujících prohřešků existuje překvapivě jednoduché řešení. Chip vám prozradí, jak vyzrát na nedodělky programátorů, které vám obtěžují život. Budeme se zabývat jak Windows XP, tak Windows Vista.

DALŠÍ TÉMATA

WI-FI SÍŤ KONEČNĚ BEZ CHYB
Skoncujte s výpadky vaší Wi-Fi sítě a s pomalými downloady: Chip vám přinese tipy pro správnou konfiguraci, pomocí kterých dáte bezdrátovou síť opět dohromady.
XP VERSUS VISTA
Starý osvědčený systém versus „novinka“ Microsoftu nabitá inovacemi. Který z těchto systémů je lepší? Který je bezpečnější? A který je pro vás vhodnější?
FIREWALLY
Strážce vstupu do vašeho PC, který častokrát dokáže více než leckterý antivir – dokáže ubránit váš počítač před nebezpečným malwarem nebo útoky hackerů. Který z bezplatných firewallů vybrat a jak ho nastavit? To vám prozradíme v příštím čísle…
INTERNÍ SATA DISKY
Kapacita utěšeně roste, ceny klesají – pro uživatele ideální situace. Bez problémů tedy můžete uvažovat o disku s kapacitou 1 TB. Jejich srovnání připravujeme do příštího čísla.
FOTKY Z DOVOLENÉ
Nafotili jste na dovolené gigabajty fotek a teď nevíte, co s nimi? Chip vám poradí. A pokud jste se na dovolenou ještě nevydali, přichystáme pro vás skvělé tipy, jak digitální fotoaparát co nejlépe využít.


Redakce Chipu si vyhrazuje právo na případné změny obsahu.


Dokumenty ke stažení