Menu

Přehled připojení k internetu a VoIP operátorů

Přehled připojení k internetu a VoIP operátorů

Chip vám pravidelně přináší přehled nejlevnějších nebo nejvýhodnějších datových služeb. Surfování na internetu, nebo volání VoIP, s námi budete mít přehled, která služba je nejvýhodnější.

Nejvýhodnější Internet ADSL

Operátor Volný usoudil, že je zbytečné, aby měl vyšší rychlost uploadu, než kolik nabízí u stejných tarifů konkurence, a tak rychlost dorovnal. U 8Mb připojení klesla o 256 kb/s, u 2Mb dokonce na polovinu - o 128 kb/s..

Nejlevnější Internet ADSL

Wi-Fi pro všechny! To chce O2, když nabízí ke svým tarifům ADSL2+ modem a router Huawei EchoLife HG520i za 1 Kč.

Hosting

Vybíráte placený hosting 2. domény, pro firemní prezentaci, nebo jen zájmové stránky? Náš přehled vám pomůže se zorientovat. Další nabídky naleznete na www.firmy.cz/webhosting.

Vysokorychlostní mobilní internet

Telefónica O2 představila nové tarify pro uživatele mobilních telefonů, kteří chtějí být on-line jen na mobilu. Tarif O2 Internet v mobilu stojí 150 Kč měsíčně a je určen výhradně pro surfování v mobilu. Není omezen žádnou technologií, šibeniční je však týdenní limit 37,5 MB. Po překročení spadne rychlost na žalostných 16 kb/s. Internet v mobilu Plus stojí 390 Kč měsíčně, týdenní limit je přijatelnějších 125 MB.

Nejvýhodnější VoIP operátoři

Skvělou službu nabízí služba Ha-loo. Jedná se o zpětné volání - pro případ, že jste v zahraničí, chcete využít levného VoIP telefonování, ale nemáte přístup k internetu. Váš Ha-loo účet je možné nastavit tak, aby vám sám zavolal třeba do místní telefonní budky. Opravdu výborně vyřešená služba, podrobnosti najdete na stránce www.ha-loo.cz/smscall.


Dokumenty ke stažení