Menu
CHIP Speedtest

Co si přečtete příště

Chip 12/08 vyjde 21.11.

 

Netbooky v testu

CO JE MALÉ, TO JE HEZKÉ

Už jste o nich určitě slyšeli – plnohodnotné notebooky to nejsou, ale jsou malé, lehké a hlavně levné. Hitem vánočního trhu by měly být netbooky s úsporným procesorem Atom a cenou okolo 10.000 Kč. Jejich výkon je podobný, ale mají různé vybavení, hmotnost a také výdrž na baterii. Podrobný test najdete v příštím čísle.

Srovnávací test

SUPERBATERIE

Bez elektřiny už se skoro neobejdeme a baterie v baterce, myši nebo přehrávači většinou dojdou právě tehdy, když se to nejmíň hodí. Aby se to nestávalo často, musíte si vybrat správné dobíjecí akumulátory AA nebo AAA. My jsme je pro vás otestovali.

Nástroje pro počítač

SAMOOPRAVNÉ PC

Nemáte čas starat se o optimalizaci a ochranu operačního systému? Tak přepněte na automatiku. Díky nástrojům z Chip DVD se už o počítač nebudete muset starat, jako by to byl domácí mazlíček.

DALŠÍ TÉMATA

POHLED DO JÁDRA: JAK SILNÁ JSOU WINDOWS

Kdo chce vědět, jak jsou jeho Windows skutečně silná, musí se podívat do jádra tohoto systému. Při srovnání s Linuxem a Mac OS X je na první pohled jasné, v čem je systém silný a v čem slabý.

POTÍŽE S WI-FI

Je vaše bezdrátová síť pomalá? Má výpadky? A malý dosah? Na všechno máme lék. Něco lze vyřešit správnou konfigurací, někdy je třeba si pohrát přímo s hardwarem. Ukážeme vám jak.

3D ZOBRAZOVÁNÍ

Technický lexikon: Klasická, dvojrozměrná zábava v kině již brzy vyjde z módy. Chip objasňuje, jak je to s technologickým pozadím třírozměrného zobrazování a kdy se 3D revoluce ostane i do našich obývacích pokojů.

KONEC S NEPOŘÁDKEM VE FOTOGRAFIÍCH

Dovolená je už pryč, pevný disk zaplněný fotografiemi. Představíme vám nejlepší fotografické nástroje určené k organizování, zpracování a prezentaci.

POHLED PŘES RAMENA PIRÁTŮ

Jak fungují pirátské nástroje? Myslíte si, že vaše hesla jsou bezpečná? Jak hackeři útočí na portály? Odpovědi na tyto otázky a mnohem více najdete v příštím Chipu.


Redakce Chipu si vyhrazuje právo na případné změny obsahu.


Dokumenty ke stažení
Komerční sdělení