Menu
CHIP Speedtest

Vánoce pro váš notebook

Vánoce pro váš notebook

Proč pokaždé bačkory a ponožky? Darujte letos PŘÍSLUŠENSTVÍ K NOTEBOOKU! Chip pro vás našel ty nejlepší produkty, které se docela určitě budou líbit a navíc jsou užitečné.
GUNNAR TROITSCH

CREATIVE VADO

Geniální kamera pro YouTube

Díky tomuto produktu bude vaše vlastní YouTube video přes USB na internetu během několika minut. Konvertování a obtížné zpracování odpadá - můžete se tedy plně soustředit na svůj výstup.
Cena: asi 2 500 Kč
Info: http://cz.europe.creative.com/

SOUND BLASTER X-FI NOTEBOOK

Zvukové studio a vysílací centrála

Hudební řešení v podobě rozšiřující express karty od firmy Creative se nejen postará o znatelně lepší zvuk na vašem notebooku, ale na přání (s adaptérem) i bezdrátově streamuje vaši hudbu do hi-fi zařízení.
Cena: asi 2 000 Kč
Info: http://cz.europe.creative.com/

LOGITECH PREMIUM NOTEBOOK HEADSET

Ideální pro hlasové chatování a Skype

Ať už přes analogové, nebo USB rozhraní - špičkový headset od Logitechu dodává díky účinnému potlačování okolního hluku nejlepší zvukovou kvalitu. Sluchátka s mikrofonem složená v cestovním pouzdře nezaberou téměř žádné místo.
Cena: asi 800 Kč
Info: www.logitech.cz

MCKLEIN CLINTON

Brašna i vozík

Kožená brašna na notebook, kterou je nejen možné nosit v ruce či přes rameno, ale ke které je dodáván i vozík s teleskopickou rukojetí. Hlavní oddíl pro notebooky s úhlopříčkou až 17“ je polstrován hmotou absorbující nárazy.
Cena: asi 4 300 Kč
Info: www.sekora.cz

KENSINGTON DC ULTRA THIN NOTEBOOK POWER ADAPTER S USB

V terénu ještě mobilnější

Se síťovým adaptérem Kensington se můžete „napíchnout“ v autě i v letadle a nabít svůj notebook nebo USB zařízení. Výrobce dodává příslušné koncovky pro naprostou většinu notebooků. Adaptér pro USB zařízení je k dispozici jako volitelné příslušenství.
Cena: asi 1 800 Kč
Info: http://cz.kensington.com

TREKSTOR DATASTATION MICRODISK

Všechna data do jakékoliv kapsy

Často se mluví o pevných discích do kapsy - bohužel velikosti některých přenosných disků tomu neodpovídají. Trekstor nyní nabízí 120GB disk ve formátu 1,8“ (9 x 6,5 cm). To je dostatečná kapacita pro běžné použití a zároveň rozměry, díky kterým se disk opravdu vejde do každé kapsy.
Cena: asi 3 500 Kč (k dispozici i menší kapacity)
Info: www.trekstor.cz

DICOTA SECRET

Proti zvědavým pohledům

Firma Dicota nabízí speciální filtr vhodný pro každý notebook. Tato obrazovková fólie chrání citlivá data před zvědavými postranními pohledy tím, že uměle snižuje pozorovací úhel.
Cena: od cca 800 Kč (podle velikosti)
Info: www.dicota.cz

MICROSOFT ARC MOUSE

Vrchol designu i funkčnosti

Bezšňůrová myš s revoluční sklapovací konstrukcí přitahuje pozornost především svým výjimečným designem, na výši je však i po technické stránce. Mnozí jistě ocení také příslušný miniaturní USB přijímač.
Cena: asi 1 200 Kč
Info: www.microsoft.cz/hardware

HAMA NANO BLUETOOTH USB ADAPTÉR

Promyšlené Bluetooth

V adaptéru pro bezdrátový přenos dat mezi počítačem a přístroji, jako je mobil nebo tiskárna, je zabudována nejnovější technika (Bluetooth verze 2.0, EDR). Miniaturní adaptér přitom přesahuje USB konektor pouze o pár milimetrů, takže na notebooku vadí minimálně.
Cena: asi 500 Kč
Info: www.hama.cz


Dokumenty ke staženíKomerční sdělení


Vyšel nový Chip! Nedostanete se do trafiky?

Objednejte si ho až domů. Poštovné zdarma.
Objednat aktuální číslo DIGI HNED