Menu

Přehled připojení k internetu a VoIP operátorů

Přehled připojení k internetu a VoIP operátorů

Chip vám pravidelně přináší přehled nejlevnějších nebo nejvýhodnějších datových služeb. Surfování na internetu, nebo volání VoIP, s námi budete mít přehled, která služba je nejvýhodnější.

Základní ADSL

O2 testuje „nahé“ velkoobchodní ADSL, tedy bez paušálu za pevnou telefonní linku. Nabídka zatím není určena pro koncové zákazníky, možná ji ale O2 nabídne. Podrobnosti na straně 32.

Rychlé ADSL

Vánoční nabídka O2 je prodloužena až do konce ledna. Pokud si do té doby pořídíte ADSL, získáte 3 000 Kč na zaplacení služeb od O2.

Hosting

Vybíráte placený hosting 2. domény, pro firemní prezentaci, nebo jen zájmové stránky? Náš přehled vám pomůže se zorientovat. Další nabídky naleznete na www.firmy.cz/webhosting.

Vysokorychlostní mobilní internet

Mobilní internet by mohl zrychlit. Vodafone i T-Mobile totiž chtějí postavit 3G sítě v co nejkratší době. Vodafone by měl mít během několika týdnů pokrytu Prahu. T-Mobile bude s výstavbou sítě asi také pospíchat, 3G chce mít totiž ještě před zprovozněním LTE. Až nabídne LTE koncovým zákazníkům, to bude teprve rychlost!

Nejvýhodnější VoIP operátoři

Zamlouvá se nám nabídka Voinetu, kterou má tento operátor na svých internetových stránkách. Ceník, který je zde uveden, tak zajímavý není, pokud se jím i dalšími informacemi ale „prokoušete“, zjistíte, že nabízí i dotovaný hardware, výhodné balíčky a levnější ceny za volání.


Dokumenty ke staženíKomerční sdělení