Menu
CHIP Speedtest

Přehled připojení k internetu a VoIP operátorů

Přehled připojení k internetu a VoIP operátorů

Chip vám pravidelně přináší přehled nejlevnějších nebo nejvýhodnějších datových služeb. Surfování na internetu, nebo volání VoIP, s námi budete mít přehled, která služba je nejvýhodnější.    

Základní ADSL

Společnost Telefónica O2 se vytáhla a nabízí svým uživatelům licenci na bezpečnostní balíček F-Secure Profi Antivir. Ten obsahuje antivirový program, firewall a antispywarový program. Podrobnosti najdete na www.internetbezpecne.cz.

Rychlé ADSL

24. února se konala tisková konference a byla na ní představena nová firemní strategie. To, zda došlo ke změně i v ADSL, najdete na www.chip.cz.

Hosting

Vybíráte placený hosting 2. domény, pro firemní prezentaci, nebo jen zájmové stránky? Náš přehled vám pomůže se zorientovat. Další nabídky naleznete na www.firmy.cz/webhosting.

Vysokorychlostní mobilní internet

Společnost T-Mobile nabízí k nejvyššímu tarifu Internet Premium dotovaný hardware. Podmínkou je, že se pro datový tarif upíšete na dva roky, potom ale můžete získat notebooky či netbooky za zvýhodněnou cenu, třeba oblíbený Acer Aspie One A150 za 999 Kč. V nabídce jsou ještě další dva klasické notebooky a také mininotebook Eee. Nabídka není k dispozici ve značkových prodejnách T-Mobilu, ale v distribuční síti prodejen AT Computers a Comfor. Není pochyb o tom, že za hardware nakonec zaplatíte tak jako tak, pokud však využíváte rychlé mobilní připojení, může se zvýhodnění hodit.

Nejvýhodnější VoIP operátoři

VoIP telefonování je zase o něco levnější. Snížila se totiž velkoobchodní cena, kterou si účtují operátoři, a díky tomu je telefonování do mobilních telefonních sítí zase o něco levnější. Ovšem jen někde: Ne všichni operátoři na snížení ceny zareagovali - volání do mobilních sítí tedy zlevnili jen někteří.


Dokumenty ke stažení
Komerční sdělení