Menu

Přehled připojení k internetu a VoIP operátorů

Přehled připojení k internetu a VoIP operátorů

Chip vám pravidelně přináší přehled nejlevnějších nebo nejvýhodnějších datových služeb. Surfování na internetu, nebo volání VoIP, s námi budete mít přehled, která služba je nejvýhodnější.

Základní ADSL

Akční nabídku pro tento měsíc přichystala jen Telefónica O2, která nabízí k nové on-line objednávce O2 ADSL Office 2007 pro studenty a domácnosti za cenu 390 Kč.

Rychlé ADSL

Operátor Volný nyní patří do skupiny Dial Telecom, která má vlastní datovou infrastrukturu. Je tedy možné, že během několika měsíců se objeví nová nabídka služeb pro koncové zákazníky.

Hosting

Vybíráte placený hosting 2. domény, pro firemní prezentaci, nebo jen zájmové stránky? Náš přehled vám pomůže se zorientovat. Další nabídky naleznete na www.firmy.cz/webhosting.

Vysokorychlostní mobilní internet

U:fon přichystal krátkou, ale výhodnou akci. Kdo si stihne objednat U:fonův Fofr internet do 31. 3. a podepíše smlouvu na dva roky, získá tuto službu na první rok se slevou 50 %. Místo standardních ceníkových 594 Kč tak bude platit jen 297 Kč. Nabídka platí pro nové zákazníky, ale také při přestupu z nižších tarifů. Cena dotovaného hardwaru se nijak nemění.

Nejvýhodnější VoIP operátoři

Fayn přichází se službou VoIP v mobilu. Ke zprovoznění služby používá Nokii E51, která podporuje SIP protokol, díky čemuž na ní zprovozníte svoje VoIP telefonní číslo. Pro volání bude stačit dostupná Wi-Fi síť. Nokii lze objednat přímo ze stránek operátora za cenu 5 711 Kč.


Dokumenty ke stažení