Menu

Co si přečtete příště

Chip 9/09 vyjde 28.8.2009

 

Blu-ray přehrávače

SROVNÁVACÍ TEST

Pokud si chcete filmy na svých HD televizorech náležitě vychutnat, musíte si pořídit i vhodný přehrávač Blu-ray disků. Chip dvanáct těchto přehrávačů otestoval a řekne vám, kolik si na ně budete muset ušetřit.

Obnova dat

SOFTWAROVÉ NÁSTROJE

Poškrábaná DVD, zkorodovaná CD nebo nečitelné USB paměti - to zná většina uživatelů. My vám poradíme nejlepší programy na obnovu dat, srovnáme je s bezplatnými nástroji a vysvětlíme vám, jak své nosiče dat chránit

Zrychlete svoji práci

NEJRYCHLEJŠÍ PROGRAMY

'Odbrzděte' svůj počítač - díky našim nástrojům poběží váš počítač mnohem rychleji. Speciální výběr programů lépe zhodnotí jeho výkon a vy budete moci pracovat efektivněji.

DALŠÍ TÉMATA

*  VLASTNÍ SYSTÉM NA PDA

Chcete zastaralá Windows Mobile ve svém PDA nahradit třeba Linuxem nebo zbrusu novým Androidem? Proč ne? Ukážeme vám, jak ve vašem PDA bezpečně vyměnit systém.

*  SVOBODA NEZNÁ KABELY

Pro surfování používá Wi-Fi kdekdo. Pokud ale víte, jak na to, můžete ze své domácí sítě dostat maximum. Můžete streamovat video i hudbu, přehrávat DVD a připojit k internetu i televizor.

*  AUTONAVIGACE

Stále více řidičů spoléhá na navigační zařízení. Pomohou vám totiž pohodlně se dopravit na určené místo a v klidu se přitom soustředit na řízení. I mezi jednotlivými autonavigacemi však mohou být velké rozdíly.

*  KDYŽ POČÍTAČ ČTE

Software pro rozpoznávání znaků často dostanete se skenerem nebo s multifunkčním zařízením, navíc jsou tyto programy stále šikovnější. Jak to ale počítač dělá, že dokáže text přečíst, to se dozvíte příště.

*  NEJLEPŠÍ FOTONÁSTROJE

Chcete se svými snímky provést něco víc než standardní úpravy, které zvládne i Malování ve Windows? Pak potřebujete pořádný nástroj. My jsme jich vyzkoušeli osm a o poznatky se s vámi podělíme.


Redakce Chipu si vyhrazuje právo na případné změny obsahu.

 


Dokumenty ke stažení